| eueueu123 a întrebat:

Hey! imi place un baiat foarte mult happy tin la el enorm, suntem in aceeasi clasa, sunt ff draguta cu el in special, vorbim, glumim, ii dau sa mai si copie laughing, ne intelegem super ok, insa nu stiu cum sa fac ca el sa vada ca eu il plac! nu imi dati raspunsuri gen: fii tu insuti, pune pe altcineva sa ii spuna, etc... vreau ca el sa vada asta, si sa se apropie si el de mine mai mult happy deci, cum ma sfatuiti sa procedez? happy dau FUNDA
multumesc!
o seara placuta!

5 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Draga eueueu123, zambeste-i frumos, priveste-l in ochii si atunci isi va da seama ca-l placi. Daca iti va zambi si el sau se va uita la tine, inseamna ca si el te place.Nu trebuie sa te imbraci foarte vulgar,deoarece atunci o sa se indragosteasca de o c***a care se imbraca ca o pitipoanca, nu de o fata draguta si decent imbracata. Poti purta de exemplu jeansi, tenesii, un tricou! Evita fustitele mini, sani la vedere etc.Bafta!

| eueueu123 explică (pentru τττ):

Mersi! fix de'astea port! nu sunt genu prea eleganta asa... de'obicei port tenisi, maieuri, tricouri, bluze faine, si cu blugi mai ales :X eu sunt intr'a 8a, iar lui i'a mai placut o data de mine intr'a 6a, dar atuncea nu imi placea de el laughing ca acum k s'o maturizat si el, imi place mai mult :X mersi mult!

| Zippo01 a răspuns:

Foarte simplu! Un baiat observa intotdeauna cand o fata il place! Doar ca unii (mai timizi) fac pe prostii!hee hee. Zambestei tot timpul si atunci cand va priviti ochi in ochi nu iti lua privirea din ochii lui si zambeste-i.Si daca si el se uita in ochii tai si iti zambeste e clar. Nu trebuie sa iti spuna ca te place! happy

| eueueu123 explică (pentru Zippo01):

Cred ca totul tine de zambet, nu? cam asa observ la majoritatea raspunsurilor :X

| Zippo01 a răspuns (pentru eueueu123):

Da happy