| Elenaaa54 a întrebat:

Bună seara TPU, va rog sa ma ajutați cu un sfat, ma simt foarte penibil..am facut sex cu iubitul meu si sunt pe ciclu, eu n-am mai facut niciodata pe ciclu si el a acceptat, cand se intampla actul sexual la un moment dat s-a oprit si m-a trimis sa ma spal, a zis ca nu i-a placut niciodata sexul pe ciclu..si de ce a mai acceptat? Dupa ce vin m-a intrebat cat mai stau cu el ca l-au chemat baietii. Atunci mi-am dat seama ca ceva s-a intamplat si am plecat acasa ca m-am simtit in plus..si mai tarziu mi-a trimis un mesaj in care mi-a zis ca nu l-a deranjat nimic doar ca nu s-a simtit bine si sa ramanem prieteni... oare cu ce am gresit? Ma simt foarte penibil.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cu ce ai gresit? Cu alegerea "iubitului". Ai si tu grija ca urmatorul sa fie baiat bun si manierat...si te trateaza cu respect

| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, sexul pe ciclu este oribil, fiind cea mai imputita si dezgustatoare perioada a femeii, totodata si periculoasa, fiindca se pot declansa hemoragii si chiar infectii.

| mihai69 a răspuns:

NU ai greșit cu nimic. E el bou.

| dullcat a răspuns:

Din moment ce a acceptat, tu nu ai gresit cu nimic, el e un nesimtit care doar te-a folosit.Imi pare rau.Cati ani aveti?

| Xox0 a răspuns:

Probabil a avut un soc si i s-a dat turn off. Nu te mai vede sexuala odata ce te-a vazut in postura aia.
Ce trebuie sa intelegi din asta? Ca e vai de el si nu e barbat in toata firea. Sa nu te rogi de el, nimic. Lasa-l in pace ca vine el la tine fie pentru impacare, fie pentru alta partida cand nu esti pe ciclu, iar daca nu-si cere scuze si nu isi asuma greseala lui si tot o da pe alocuri, vezi-ti de viata.
Un om care te iubeste cu adevarat, nu e superficial si faca faze din astea.

| hipotronic a răspuns:

Hei! Singurul penibil în toată situația asta este el nu tu și îți spun și de ce.

Este ceva cât se poate de firesc să fii așa la menstruație iar dacă el te tratează astfel înseamnă că doar atât îl duce pe el căpșorul ăla al lui

Un om valoros niciodată nu va face asta cu atât mai puțin să profite pentru sex sau doar așa ca să aibă el cu cine sa facă

"Dacă ai pierdut oameni care nu te apreciază și sunt acolo doar până spui ce vor ei să audă respectiv faci lucrurile pe care le vor ei, în fond n-ai pierdut nimic, te-ai recâștigat pe tine"

| AnaisAnais15 a răspuns:

Nu ai nicio vina ca e el un neasumat si un mare magar! Mi e scarba de așa jeguri. Dă l in *** si numai vorbi cu el.