| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Acum două luni mi-am găsit iubită, și după 2 luni de relație am aflat ca ma înșelat de 3 ori și pe lângă asta a trimis poze nud la 2 băieți sau la un băiat nu mai știu ecxat, și pe lângă asta am avut încredere în ea și mi-am făcut speranțe și am pus suflet în acestă relație și am iubit-o foarte mult și am ținut la ea, și când am aflat asta nu mi-a venit să cred, și după ce am văzut pozele nud care lea trimis la acea persoana sau la acele 2 persoane, nu am mai avut poftă de mâncare și mi sa făcut scârbă, eu am 21 de ani și am un loc de munca bun si stabilit și mai încolo vreau sa ma mut singur pentru ca vreau sa îmi cumpăr apartament, și pe lângă asta i-am făcut cadou de Moș Nicolae și pe lângă asta fata merge și la biserica în fiecare seară, și eu am crezut că o să fie totul bine și frumos și pe când uite ce sa întâmplat, credeți-mă ca acea fata s-a folosit de mine și ma trădat foarte tare și ma supărat foarte tare, și acum nu mai sunt cu ea împreună mam despărțit de ea, și pe lângă asta ea acum plânge și este stresata și supărată, eu zic după părerea mea ca ea șia făcuto cu mâinile ei și cu speranțele ei, și sia bătut joc de mine și s-a folosit de mine și si-a batut joc de mine, asa ca acum trebuie sa supoarte conștiințele, nu știu nu vreau sa ma credeți un prost sau un tâmpit pe tema asta sau sa ma judecați, dar eu nu pot primi în viata mea asa c***e și așa p******e, deci credeți-mă ca ma simt foarte trădat și ma simt foarte nasol și ma doare capul, și tot ma gândesc acum cum o sa îmi mai găsesc o fată dacă am trecut prin asta și cum o sa mai eu eu o iubita.

Ce ma sfătuiți crying

Dau fundiță pentru un răspuns foarte bun.

Va mulțumesc!

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Las-o baltă (dama), o să te trișeze oricând o să aibă ocazia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai caută.

| mihai69 a răspuns:

Nu-s toate la fel.

| Celdrept a răspuns (pentru mihai69):

Majoritatea sunt la fel nu toate, da de unul mai frumos cu vrăjeală șmecher și bani ridica ușor coada

| iulia0514 a răspuns:

Sfatul meu este să lași trecutul în urmă și să-ți vezi în continuare de viață și cu timpul vei uita considera ca asta a fost doar o aventura pe care ai trăit-o si atât nu merita sa te consumi pentru o astfel de persoana! Nu toate femeile sunt la fel la fel cum nu toți bărbații sunt la fel. Capul sus și mergi mai departe!

| KingOoO a răspuns:

Boss, eu tocmai am fost inselat. Tipul are doar 6 clase si nu are loc de munca. Ce mai vrei de la femei?

| iulia0514 a răspuns (pentru KingOoO):

Tu ai fost înșelat de aceea femeie cu care ziceai ca ai avut doar o relație de prietenie? Dacă e asa sa ști ca nu te-a înșelat ci doar a ales pe altcineva, atâta timp cât femeia nu a avut o relație cu tine nu ai fost înșelat!

| jhonnybravo69 a răspuns:

Bai baiatule
esti prost

| Cypru13 a răspuns:

O alta clasificare a femeilor este ca se impart in doua categorii:
1. cele cuminti cu care poti face casa cu ele
2. si cele care apartin strazii, cele care inseala. femeile usoare
Fosta ta facea parte din categoria 2.
Sfat: Sufera cat poti, uit o si mergi mai departe
Ai toata viata inainte. femei sunt la tot pasul
Si fii mai atent pe cine alegi in viata ta.
Dezamagirile, tradarile, suferinta fac parte din viata. Ia le ca atare.
Cauta sa fii fericit! Nu poti avea esecuri la infinit

| GucciMarcheaza a răspuns:

Daca in 2 luni, te-a inselat de 3 ori, eu zic ca nu dai randament...

| RaiderX a răspuns:

E normal să te simți trădat și dezamăgit acum. Concentrează-te pe tine, ia-ți timp și nu te grăbi să intri în altă relație. Trebuia să oprești totul când ai aflat ca te-a înșelat, ai o viață înainte, move on. Dacă simți nevoia, discută cu prietenii sau cu un consilier pentru sprijin și încurajare în această perioadă dificilă.
Zicala "Din greșeli învață omul" este foarte potrivită pentru situația ta.