| eilitnip a întrebat:

Buna seara tuturor! Am si eu o problema si va cer doar sfaturile! Stiu ca vor fi parere pro si contra! Dar doar ma consult cu voi! Am 26 de ani si am cunoscut acum doua zile o fata pe net! ..pana aici, nimic scos din comun! Tipa respectiva are aproape 20 de ani,de cand ne-am cunoscut,ne intelegem foarte bine, mi-a demonstrat ca este o fata serioasa. Am supus-o la mai multe teste, fara sa isi dea seama, pentru ca am ceva experienta in a citi oamenii! Bun...ea a avut un prieten, dar s-a despartit, pe motiv ca nu mai sunt pe aceeasi lungime de unda, si ca ar vrea sa fie cu mine! Este si distanta intre noi, aproape 400 km..Ar mai fi o problema, ea este dansatoare intr-un club din Bucuresti, insa am vazut si pe facebook, este o tipa diferita, adica nu e o tarfulita de 2 lei, care sa se culce cu clientii! Isi face jobul si atat! Ce parere aveti? Sa am incredere in ea? A zis ca vine ea la mine prima data, s ane vedem

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pintilie,nu-ti spune sperantele intr-o cunostinta de doua zile cu o dansatoare de club care,culmea,vrea sa si vina ea la tine!
Mai bine ai mai iesi si tu din casa,la o biblioteca, in parc, la vreun film, dragostea nu e site online, numeri pe degete coincidentele fericite!

| Trolli a răspuns:

" Am supus-o la mai multe teste, fara sa isi dea seama".
Cum adica ai supus-o la teste?! Ce fel de teste!
Poate si ea te-a supus pe tine...
Din poze iti dai seama ce fel de fata e? Ne intrebi pe noi daca trebuie sa ai incredere in ea?

| Trolli a răspuns:

Acum am citit mai bine. O cunosti de doua zile, tu deja iti faci planuri?

| neutrino a răspuns:

Este perfecta pentru un baiat ca si tine. Sigur ai 26 de ani?

| eilitnip explică (pentru neutrino):

Da,sigur am 26 de ani..hai si jumatate... daca asta conteaza!

| Azµre a răspuns:

Tu ce crezi? Tu ce simți? Tu ce vrei?!

| Trolli a răspuns (pentru Azµre):

Tu trebuie sa-i spui. laughing

| Oana92 a răspuns:

O cunosti de 2 zile! si deja vrea sa fie cu tine. Mai e si dansatoare in club. Ce mai vrei sa afli despre ea ca sa te convingi ca mai bine cauti pe alta?

| SufletRapus a răspuns (pentru Oana92):

Nu-i ucideti omului speranta! Poate fi cea pe care a asteptat-o toata viata.

| Oana92 a răspuns (pentru SufletRapus):

Mdah...in conditiile in care ce astepti de la viata e o dansatoare in club pe care o cunosti de 2 zile...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De un om nu-ţi dai seama din poze ce fel de om este!
Las-o să vină la tine şi încearcă să o cunoşti atunci mai bine.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| SmokeyEye a răspuns:

Sa nu ai incredere in ea. Continua sa vorbesti cu ea, sigur o sa se culce cu tine, dar nu pune suflet, 400 km e mult, nu o sa dureze relatia. Apoi daca devine serios, tu vei fi gelos si nu o vei mai lasa sa aiba acel job. De ce nu are un loc de munca decent? De ce nu e tester la jocuri video, designer, economist, ar putea avea un job part time la o firma serioasa, in IT. Nu se pricepe? Aaa, deci nu o duce capul. Tu ce cauti la o fata? C*r si t**e? Gasesti si la 40 m de tine, nu e nevoie sa cauti la 40000m...

| FoundYouLover a răspuns:

Tu spui ca pe facebook este o tipa diferita... Internetul poate fi inselator, nu crezi? Si eu pot fi acum pe facebook Wonder Woman sau Cat Woman si asta nu demonstreaza neaparat ca la fel sunt si in realitate. Te-ai gandit ca poate minti atat de bine incat nici sa nu te prinzi?

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau, draga.
Da, buna idee.
Ia-o la tine, poate te trezesti dintr-un somn de 24 ore jefuit de ce ai tu prin casa.

Te-am tzucat. Ai grija, sa nu pui botu la toate pacalicile de pe net.

| Trolli a răspuns (pentru Stelutza1990):

Nu, nu! El a pus-o la multe incercari.
Nu m-ar mira sa vina ajuta si de un prieten de 100 de kg. laughing

| Stelutza1990 a răspuns (pentru Trolli):

Ceau.
Draga, hai sa nu descurajam iubirile de pe net cu necunoscuti de cateva zile (2-3)
Ca oricum, is 2 variante : ori isi da omu 2 palme peste ochi si incepe sa judece ca un om matur de 26 ani, ori si-o ia. Rau.

| BlackOldSun a răspuns:

Aa stii ceva eu am 25 si iti recomand sa nu mai te validezi la toti copii de pe aici ca sa faci asta si sa nu faci asta! si nu iti pasa ce zice lumea pana la urma urmei e viata ta si nu te afecteaza cu nimic! si am iesit cu o dansatoare exotica si e o tipa de un super caracter si energie care inca mai tinem legatura! cunoaste-o nu ai nimic de pierdut! fii barbat!

| 26Geo a răspuns:

O intalnire face to face ar lamuri situatia, vezi cum se comporta ea cu tine, in general, observa-i miscarile, fii atent la gesturi.Cat despre teste, stiu la ce te referi, sa nu interpretezi gresit anumite chestii, in rest, bafta!

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Am o vorba pentru tine : incercarea moarte nu are!
In plus, nu poti sti niciodata de unde "sare" dragostea! Iti urez multa bafta!

| roxanasanziana a răspuns:

Cu tine? daca iti plac fetele nu ar fi o problemalaughingsau daca va intelegeti bine de ce nu?

| vicufed a răspuns:

Pa-i nu stiu Frate
Vezi tu sa te incredintezi int-ro persoana pe care o cunosti de doua zile e mare prostie dar sa va intilniti poate ca ar trebui. Poate ca ea e persoana de care ai nevoiehappy
P.s SUCCES VOUAwinking