| anonim_4396 a întrebat:

sm un amic cu care ma inteleg bine si ne vedeam destul de des, dar el ma place si eu il plac dar nu asa de mult, deoarece stiem ca ii place de fosta si l-am indrumat sa se impace cu ea, iar dupa 1 saptamana a vrut neaparat sa vina la mine si i-am zis ca nu pot iesi la 12 noaptea si a venit la mine la geam.,., desigur ca s-a despartit de ea si a vrut neaparat sa ma vada. El mi-a spus de mai multe ori ca is mai presus decat o prietena pentru el si mai speciala, dar nu inteleg de ce a venit la mine? si cand a venit i-am spus sa se impace din nou cu ea dar a spus ca nu mai vrea, si mi-a dat de inteles ca vrea sa fie cu mine, va rog lamuritima ca nu inteleg nimic, nici nu stiu ce sa mai vb cu elsad

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Te place...intradevar iubirea te orbeste. dar chiar nu poti observa ca baiatul asta chiar te place?

| Yoana a răspuns:

Te place si probabil ca vrea sa fie cu tine dar nu stie cum sa tio spuna sigur asta e ...asteapta si ai sa veziwinkingbaftahappy