| eu2001 a întrebat:

Stau cu un baiat de mult timp, care ma iubeste mult si mi-a aratat de multe ori asta.Il iubesc, dar in acelasi timp a inceput sa-mi placa si de fostul prieten, dar acesta incearca sa ma evite. Ce sa fac? Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Evita-l pe fostul prieten si ramai cu actualul. Nu merita sa-l faci sa sufere.

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu are rost sa te mai intereseze fostul. sfatul meu este sa ramai cu actualul pentru ca el, asa cum ai spus si tu te iubeste foarte mult, si crede-ma ca doare cand persoana iubita te inseala!

| virus5381 a răspuns:

Poi incearca sa gasesti cat mai multe defecte si o sa incepi sa il urasti. Eu cand m-am plitisit sa fiu indragotit de o fata ma uit ce defecte are si mi se face scarba de ea rolling on the floor

| Dani_3600 a răspuns:

Da ce azis el