| crissy21 a întrebat:

stiu ca ceea ce va urma sa va intreba e posibil sa sune cam aiurea insa aceasta este intrebarea mea : daca am avut contact sexual protejat acum 3 luni si menstruatia a venit acum 2 saptamana pot sa fiu insarcinata? am facut ecografie acum o saptamana si nu s-a vazut nimic plus 10 teste de sracina toate negative...
mentionez ca m-am ingrasat in ultim aluna si am unele stari foarte ciudate...de exemplu simt o senzatie in burta ca si cum ar misca copilul.
doctorul mi-a zis ca am microchisturi poate sa fie de la ele?
astept raspunsurile voastre
multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Alex_2905 a răspuns:

Crissy e total normal, stai calma daca testele ti-au dat negativ si la ecograf nu s-a vazut nimic poti dormi linistita.

| sica2007 a răspuns:

Poate te-ai balonat....nu ai cum sa fi insarcinata pentru ca aparatele nu mint

| Cristinna10 a răspuns:

Nu cred ca e vorba de o sarcina.Mai ales dupa atatea teste.Ideea e ca atunci cand tu chiar crezi ca esti insarcinata e posibil sa ai toate simptomele happy. Sper ca te ajutahappy

| crissy21 explică (pentru Cristinna10):

Multumesc... sper sa fie bine happy