| anonim_4396 a întrebat:

Buna, sunt baiat si am 17 ani. Ma tot gandesc oare daca penisul meu e destul de normal... In stare erecta are 13cm. Oare o sa mai creasca? Cer parerea si fetelor.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Penisul va mai creste până la 20+ ani, nu face din asta un caz, un penis de 12 cm este normal, vezi statisticile cu mărimile din diferite țări, eu de exemplu la 15 ani aveam penisul de 15cm, iar acum am 22 și îl am de 20 cm,

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste pana la avrsta de 16 ani!
Din pacate, da, ai un penis mai mic, sub media normala.
Dar te sfatuiesc sa inveti cateva tehnici ajutatoare, ca sa fii capabil sa poti satisface o fata/femeie.

| Emilian65 a răspuns:

Da, va mai creste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pubertatea ia sfarsit undeva la varsta de 21 ani. Pana atunci mai are timp sa se dezvolte.

| Romanul86 a răspuns:

E normal.

| Ale2948848 a răspuns:

E ok eu sunt fata și credeam chiar e ok la 17 ani o sa mai crească pana la 20 de ani

| Sociopatul a răspuns (pentru Ale2948848):

Eu la 17 il aveam de 17 e ok?