| GZ a întrebat:

:*
Sunt cu o fata de 8 luni si ne iubim ft mult...dar uneori suntem seci...reci unu cu altul sad
Oare dc? sad

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

E ceva normal.Chiar daca va iubiti asta nu inseamna ca va convine totul si ca trebuie sa fiti fericiti mereu.
Da-ti seama de ce esti tu rece cu ea si apoi vei sti de ce e si ea rece. Poate e asa ca te vede pe tine ca esti asa. Vorbeste cu ea! Spune-i ce simti>

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ar trebui sa va intalniti mai rar asa incat sa vi se faca dor unul de altul si asa nu o sa va mai certati, asta in caz ca va iubiti

| AlexandraIleana a răspuns:

O doamnelaughing intr-o relatie nu exista ca doua persoane sa nu se certe, sau sa se comporte ciudat unul cu altul! Ii normal sa va comporati asa unul cu altul nu exista o relatie perfecta. Bucurate ca va iubiti happy