| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un băiat care se comportă foarte frumos cu mine, în fine ieri mi-a adus un trandafir. vorbim mereu ne întâlnim gen 4 5 zile pe săptămână, i-am făcut cunoştinţă cu una din prietenele mele cele mai bune şi acum problema care mă macină, mi-e frică să nu se îndrăgostească de ea sau să ma înşele, ce să fac să imi dispară această teamă? :-s

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Exact asta am patit-o si eu dar iti spun sa stai linistita. daca el te place, orice ar face ea nu il va schimba si nu il va face sa nu te mai placa.cand am fost cu baiatul respectiv, mi-a fost si mie frica.cand mergeam cu el si prietena mea in oras ea tot incerca sa se dea la el de fata cu mine, dar el era ca stana de piatra.nu il intereseau prostiile alea, ba chiar se simtea indignat si pur si simplu nu ii mergea, nu o baga in seama.atunci chiar m-am simtit super.deci daca el te place, se va vedea, chiar nu va fi interesat de ceea ce face prietena ta.in schimb daca se intampla ca el sa o placa, macar ai descoperit ce om ai langa tine.pentru orice eventualitate,evita sa o tot aduci cu voi,nu o baga intre voi, ai timp sa stai cu ea cat vrei. iubitului tau ii dedici momente speciale, doar voi doi.pentru prietena ta exista altelehappy. deci stai linistita,daca el e cu minte la cap, atunci o sa i se para absurd ce incearca ea sa facahappy asa numai bine il testezi. sper ca te-am ajutatbig hug nu merita sa traiesti cu fica asta mereu, nu te poti ascunde de prietene toata viata de frica.infrunta totul :*

1 răspuns:
| BluX a răspuns:

Daca el te iubeste cu adevarat nu te va inselawinking