| MysticWayz a întrebat:

Sunt cu un baiat de vreo 2 luni... si pana acume bine, adica e tandru, foarte afectuos cu mine, cand ne intalnim la fel e foarte dragut cu mine, cand vorbesc cu el pe mess imi zice de foarte multe ori te iubesc si chestii de genu daca sunt eu trista e si el trist deoarece sunt jumatatea lui de inima. Chestia e ca suntem colegi de clasa si am auzit multe chestii cum ca relatiile astea nu dureaza prea mult.ca ne vedem zilnic la scoala si ne plictisim unul de altul. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| floryevy a răspuns:

Nu`i adevaratalaughingrolling on the floortocmai asa va apropiati mai multlaughing si eu am o coleg sta cu un baiat de 5 lunibig grinesi sunt la acelasi etaj la aceeasi scoala asta ii apropie si mai mult

daca va iubiti cu adevarat o prostie ca asta nu se va intampla

7 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Cristi iti este ciuda laughing?

Daca totul merge bine...nu e bine!? doamne nu ai motiv sa te certi cu el sau?

| BlueHusky a răspuns:

Plictiseala intr-un cuplu intervine doar daca o lasati voi, ca te vezi cu el la scoala sau acasa sau la serviciu nu are importanta depinde numai de voi.Chiar nu vreau sa te supar (si mai e si prima zi a anului) dar in loc sa te bucuri de ceea ce ai cauti "probleme" sau esti adepta lui Murphy "daca ceva merge bine sigur ceva a mers prost numai ca nu iti dai seama"? mai bine incearca asta "Daca ceva merge nu incerca sa il repari" nu cred ca ai o problema reala ci numai o "grija" ireala happy. Have fun

| anaaa13 a răspuns:

NU e adevarat, nu o sa va plictisiti happy.
Eu si iubitul meu suntem colegi de clasa si avem 10 luni impreuna.

| cccristi a răspuns:

Pai daca este JUMATATEA TA, ar trebui sa nu va plictisiti, ce cls esti? ai probabil 13 ani si defa ti'ai gasit jumatatea, ce ma enerveaza copii din astia, nici nu si'au inceput pubertatea si deja si'au gasit jumatatea

| cccristi a răspuns:

Dap, cred ca sunt gelos pentru ca eu nu mi-am gasit inca jumatatea rolling on the floor, dar totusi am dreptatewinking

| RockLegend a răspuns:

Din contra, daca va vedeti in fiecare zi va atasati unu de celelalt ma mult :X, colegi tai care spun asta sunt gay si lesbiene, nu stiu ce e aia dragoste laughing fundita?

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Hei draguta, daca pleci urechea la ce zice lumea nu rezolvi nimic. happy