| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat, sau mai bine spus am fost cu un baiat 2 ani dar i-am gresit foarte mult fata de el si imi pare foarte rau nu stiu ce sa mai fac sa ma ierte fara el nu pot sa fac nimic nu are nici un rost viata i-am cerut scuze i-am spus ca il iubesc ca imi pare rau dar nu vrea sa mai auda de mine eu sunt in Romania el a plecat in Italia spuneti-mi ce sa mai fac sa se intoarca inapoi sa nu mai fie suparat pe minesad

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu ma bucur pentru baiatul ala uite asa se mai trezeste lumea din iluzia basmelor si revin la realitate

| sofisis a răspuns:

Depinde si cu ce i-ai gresit. Daca l-ai inselat, sa fii sigura ca nu mai ai nici o sansa. Mai ales fiind departe o sa isi refaca viata foarte usor.
Poti ca o ultima incercare sa te duci pana la el.
Dar sa fii pregatita si de un refuz si de o posibila alta in viata lui.
Daca greselile tale nu sunt totusi atat de grave si el tot nu vrea sa te ierte, se foloseste de asta ca pretext. Voia deja sa te lase si a gasit metoda si ocazia perfecta.

| corhaz a răspuns:

Daca l-ai inselat nu il cauta ca nu are rost.iti zic eu daca alte greseli mai este posibil

| ManTheMan8 a răspuns:

Un lucru facut e bun facut. Asteapta un timp... Pana-i trece si dupa aia te apropii usor usor de el din nou

| PriynCesS a răspuns (pentru ManTheMan8):

El e in Italia cum sa ma apropi de el cand e la mii de km departare sad e frumos isi poate gasi pe cineva imd daca astept am sa il pierd de tot

| ManTheMan8 a răspuns:

Si ce vrei sa faci atunci?,? Sa il stresezi unan truna impacate cu mine? Asa nu rezolvi nimic. si din Italia nu se mai intoarce?

| cristyscl a răspuns:

Gaseste-ti pe altu pentru ca sunt cam mici sansele sa te mai impaci cu el daca acele "greseli" constau in inselat happy

| pumpkinbc a răspuns:

Daca l-ai inselat-vorbeste cu el si spune-i ca cea mai mare greseala pe care ai facut-o in viata ta a fost ca l-ai inselat si nu trece o secunda sa nu regreti acea greseala si ca ai face orice sa poti sa dai timpul inapoi. Spune-i sa iti de-a o sansa sa ii recastigi increderea, sa fiti la inceput doar prieteni si astfel ii vei arata ca poate sa aiba incredere iar tine. Daca te-ai comportat urat cu el -Spune-i ca regreti enorm ca te-ai comportat urat cu el si ca de abia dupa ce l-ai pierdut ti-ai dat seama cat de mult il iubesti.Ca il rogi sa iti de-a o sansa si vei face totul sa simta in fiecare secunda iubirea pe care o porti pentru el