| Matzaa a întrebat:

Sunt de sambata trecuta un un baiat cu care am mai fost in toamna lui 2009.Si el vrea sa ne intalnim dar mi`e putin rusine deoarece am dintii de sus putin cam strambi si nu vreau sa observe. Dintii de jos sunt ok dar cei de sus... El ma iubeste mult dar sunt sigura ca nu ma va mai placea asa de tare cand o sa vada ce dinti am.Adica cine s`ar saruta cu cineva cu dintii strambi rolling eyes.
Va rog eu mult ajutati`ma crying Il iubesc foarte mult si nu vreau sa ne despartim crying

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, cine te iubeste, te place si te accepta exact asa cum esti, deci nu trebuie sa iti faci griji in privinta asta, sau sa te intristezi.
Atata timp cat sunt curati dintii si fara carii, nu are nimic daca sunt putini strambi, putina lume are dintii perfecti, accepta-te asa cum esti, sau daca te deranjeaza asa mult, poti sa porti un timp aparat dentare dar totusi linisteste-te ca altii au mai rau de atat.
Doar sa nu crezi ca el o fi perfect si ma gandesc ca a observat deja dantura ta si totusi e cu tine, inseamna ca te iubeste si te place...nu trebuie sa iti fie rusine, doar nimeni nu e perfect si sigur ai tu alte calitati
.

6 răspunsuri:
| ----:anonim:--- a răspuns:

Daca te-a placut in toamna lui 2009 inseamna ca te va place si acum.Sau atunci nu-i aveai strambi?

| IRI_5028 a răspuns:

Daca chiar te iubeste n-are de ce sa se desparta de tine din cauza asta.

| mariutza a răspuns:

Pfff dar nu ai dc sa iti faci griji, sincer nici eu nu am dintii tocmai cum trebuie, am cei doi din fata mari si restul mici, si eu aveam complexul asta dar mi-a trecut, nu conteaza cum ai dintii cel de langa tine te place exact asa cum esti, de parca el ar fi perfect,, sau ce? ii cineva perfect? nu cred, deci fi linistita

| Matzaa explică:

Sunt strambi adica... sunt putin mai ascutiti sus...si am un dinte mai mic care a incetat sa creasca.La asta ma refeream.

| OanaOana9 a răspuns:

Buna.Eu cred ca asta nu este un motiv sa se desparta de tine, deoarece daca te iubeste cu adevarat te accepta asa cum esti.Si poate cu timpu iti rezolvi problema, se mai intampla.Asa ca nu trebuie sa iti fie deloc rusine si iesi cu el, ai ocazia sa vezi daca tine cu adevarat la tine.Bafta,pupici si sa ne anunti daca ai iesit cu el!

| maricika_1864 a răspuns:

Asta nu e nimic.Toti avem defecte cei care ne iubesc ne accepta asa cum suntem. Din acest motiv fii sigura ca nu va veti desparti.