| Kalibi1327 a întrebat:

Buna! Sunt destul de activa sexual, făceam in fiecare zi, aproape de 2 ori pe zi dar de la un timp nu mai facem asa de des, cam o zi diferența între sau 2 dar de la un timp ma doare foarte tare burta dimineata si in partea dreapta, am mai pus si ceva kg pe mine dar probabil cum a fost Paștele.
O prietena mi-a spus că este de la cum nu mai fac asa des, oare chiar asa sa fie?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este așa.

| Vash96 a răspuns:

S-a spart splina in tine

| OanaDD a răspuns:

Nu are legatura

| rapandula a răspuns:

Unde gasesc si eu asa femei dornice de sex zilnic?

| Meme10Meme a răspuns:

Esti gravida, ai kile in plus. crying

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Durerea poate sa fie de la ovare, mergi la medicul ginecolog sa te consulte nu prietenele care habar nu au ce vorbesc.

| Lizuca1234 a răspuns:

CEL mai posibil, ai o infectie urinara. mergi la medic, pentru un control.