| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte confuza, am 15 ani si am un prieten de aproape 17. Suntem impreuna de 1 an si 5 luni. Ne iubim, insa eu sunt foarte geloasa. Ne gandim la un viitor impreuna, ne-am jurat sa fim impreuna pana cand moartea ne va despartii si multe alte chestii gen. Faza e ca am avut si noi discutia despre inceperea vietii sexuale(nu el a adus vorba despre asta) si eu i-am spus ca vreau sa o facem dupa nunta sau cand vom sta impreuna.El si eu suntem virgini. L-am intrebat daca ii convine si a zis ca i-ar fi oarecum sa imi zica ca vrea sa o facem si mai degraba s-ar duce sa o faca cu alta. In fine din discutii in discutii am ajuns vorba despre fosta lui pritena(a fost cu ea 8 luni) aveau oprtunitatea sa o faca de 2 ori (amandoi avand 14 ani) dar nu au facut-o pentru ca nu aveau prezervativ.Dar ea era cea care se grabea. Pe la sfarsitul relatiei lor ea devenise ciudata si-a facut poze goale si i-a dat un CD prietenului meu cu scopul de a se intoarce la ea si cu scopul de a nu se mai uita la alta. Ii mai zicea ca ea ii oferea tot si chestii de genu. De cat timp este el cu mine, ea s-a culcat cu un prieten de-al prietenului meu(nu stiu daca stia ca sunt prieteni) avand doar 2 saptamani de relatie. Nu stiu cand ma gandesc la el si ea mie teama, mi-a zis ca a iubito, dar acum ma iubeste pe mine maxim. Oare m-ai tine la ea? Mie tipa acum mi se pare curva, pana acum aveam o impresie buna despre ea. Voi ce credeti? Sau de ce mi-a zis ca s-ar duce la alta? Ma tulbura toata povestea asta, imi puteti da niste sfaturi sau sa ma imbarbatati un pic? As fii foarte recunascatoare.

7 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nu esti confuza deloc, trezeste-te la realitate ca peste cativa ani ai sa razi de juramintele voastre, dupa cum se vede baiatul s-a cam saturat de tine si a inceput sa-ti bata apropouri despre sex, cred ca si asta a urmarit de la bun inceput. Unul care isi iubeste prietena nu aduce o aduce in discutie pe fosta, si mai ales ca vezi doamne aia face sex si tu nuwinking Esti la o varsta la care ar trebui sa nu mai fi copil asa ca incearca sa gandesti putin inainte de a lasa sufletul sa o ia razna

| anonim_4396 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Chiar nu stiu ce sa zic, am sa ma gandesc la raspunsul tau. Multumesc!

| unknøwn a răspuns:

Să te gândeşti la un viitor împreună că un băiat..la 15 ani?!
Termină cu prostiile.
Până te măriţi, mai schimbi 10 băieţi.

| yourloveisroxy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa faci ceea ce simti tu in legatura cu asta

| ChristianAlex a răspuns:

Sex dupa nunta? Pai tu crezi ca el o sa astepte atatia ani? Deaia ti-a si zis ca mai degraba se duce la alta.

| anonim_4396 explică (pentru ChristianAlex):

Daca ma iubeste poate astepta, presupun.

| ChristianAlex a răspuns:

Daca tu ai 15 ani sa zicem ca te mariti la 20 de ani. Tu crezi ca el o sa astepte 5 ani? Nici un baiat nu o sa astepte atat.