| anonim_4396 a întrebat:

Este ciudat ca o fata sa se sarute (de mai multe ori) cu un baiat, iar apoi ei sa nu fie impreuna?

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Cred ca se numeste a fi prieteni cu benefici cea ce ai descris tu

| xYumex a răspuns (pentru neca):

=]] cred.e ciudat cand aud : " Ce? Te-ai sarutat cu el si nici macar nu sunteti impreuna? ".e cel mai bun raspuns funda

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mie nu mi se pare ciudat deloc

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa fie ciudat, ce sarutul are puteri magice sa lege 2 persoane pe viata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, e foarte ciudat. Adică te săruţi(de mai multe ori) cu un gibon, fără să faci sex cu el? Care mai e rostul? Mai ales că nici " nu eşti împreună " cu el...

| Carmen100 a răspuns:

Mda...pai fata asta e cam c***a

| 0x11111051 a răspuns:

In viata, totul e posibil

| IngerCazator a răspuns:

Mie nu mi se pare ciudat deloc... Asa fac si eu cateodata big grin