| andrada_6583 a întrebat:

Deci am fost cu un baiat il iubeam mult si sunt sigura ca si el aman2 avem 14 ani. Stiau si parintii nostri de noi, totul era frumos dar intr-o zi am intrat pe mes si am vorbit m-a intrebat daca vreau sa fac dragoste cu el si ca nu vrea ca nimic sa nu ne desparta.eu i-am raspuns ca nu, inca nu sunt pregatita. iar el azis ca nu este nici o problema ca ma asteapta dar trebuie sal inteleg ca este baiat peste 2 luni a inceput sa nu mai stea asa mult timp impreuna cu mine spunand ca are meciuri. Lam verificat si el chiar a zis adevaruu avea meciuri in fine a trecut si asta apoi a trecut o saptamana fara sa intre pe mes si fara sa ma sune la scoala nu l-am vazut dar l-am sunat numai odata si mi-a zis ca totul e ok n-am mai insistat cu telefoanele. iar a 2sapt m-am desparit de el pentru. ca am crezut ca el nu ma mai iubeste si am zis ca e mai bine asa acum el vrea sa ne intalnim. marti in parca deci ca sa fac? ultima oara cand m-a sunat a zis ca ma iubeste si mia inchis deci ce sa fac? eu il iubesc dar nu stiu ce sa mai fac el mi-a zis ca vrea sa ne impacam? vreo solusie?

1 răspuns:
| sysy_1065 a răspuns:

Vezi ke-ti mai propune eoo zic ca orice baiat zice dulkegarii la inceput pana se culk cu tine si dpaia iti da papuciiwinkingin locul tau l-as tine eoo p el la respectwinkingsucceswinking