| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o fata care a suferit.ba chiar am avut si depresii de pe urma unei despartiri cu un baiat. Il stiu de foarte mult timp si imi spunea mereu ca sunt la inima lui intr-un cuvant ma lingusa. mi-a demonstrat de multe ori ca tine la mine insa ne certam foarte des pe motive de gelozie ori imi spunea ca am arfe...cu cat timpul trecea numai era aceeasi persoana.Acum 6 zile ne-am certat reprosandu-mi ca vorbesc cu alt baiat si ca l-am mintit etc.Toate astea nu sunt adevarate. Cred totusi ca a vrut sa caute motive doar ca sa ne certam.pentru ca mai tot timpul facea asta. Vreau sa ma impac cu el sa-l abordez in asa fel sa vada ca nu sunt asa cum crede el A si tinand cont ca e mai mare ca mine as putea spune ca am fost si o marioneta in mana lui

2 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Decat sa fie certuri in continuare mai bine renunta la el, cum sa fii marioneta lui in primul rand nu s-au terminat baietii.
Draga mea nu merita un baiat trebuie sa aiba grija de tine sa te iubeasca ceea la tine nu cred ca este iubire reciproca... te pup si alege deicizia cea mai buna pentru tine:*

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Ehhhh cemi vine sal injuuuuuuuuuuur nu suport baietyz de astya da ce P...mea se crede el? dc sa fii tu marioneta lui? da... nu mai sp nimic nu vreau sa insult pe nimeni oricum lasa-l