| margareta66 a întrebat:

Din clasa I imi place de un baiat din clasa mea.(Acum eu fiind in clasa a 7-a). Anul trecut l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine. El mi-a zis ca nu stie.Acum 4 luni am aflat ca are prietena! Dar de 2 saptamani se poarta mai frumos cu mine:vorbeste mai mult cu mine, sta mai mult cu mine etc.Credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Usagiii98 a răspuns:

Poate e doar dragut cu tine.pana nu se desparte de actuala prietena, sau pana nu iti spune el ca te place nu merita sa te entuziasmezi.sincer,doar pentru ca se poarta mai dragut cu tine nu inseamna ca te place.

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Probabil se comporta asa cu tine pentru ca stie ca il placi. Problema e prietena lui, care v-ar intrerupe sa aveti relatia mult dorita de tine. Poate ca te place si el macar putin ca altfel nu ar intra in vorba cu tine si nu ar sta mai mult cu tine. Poate ca s-a despartit de prietena lui si de asta sta mai mult cu tine, poate ar fi cazul sa il mai intrebi o data daca vrea sa fie cu tine sau nu. big grin

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Probabil, cred ca da. Bine, se poate purta asa si pentru ca iai spus si nu vrea sa iti raneasca sentimentele dar nu se stie. Poate baiatu chai te place. Oricum Bafta:*

| LoRy_7949 a răspuns:

Buna
e posibil sa nu mai aiba prietena
sau poate chiar te place happy
incearca sa vorbesti despre prietena lui si vei afla ceea ce t intreseaza :*
funda smug

| DamonsGirl a răspuns:

Da. dA. da te palce fat`o :*. M`ai intreaba`l odata love struck.

| Kidutz99 a răspuns:

Eu cred ca te placebatting eyelashes
Daca iti acorda tie mai mult timp...DA.happy
[Stii eu nu cred ca exista prietenia dintre un baiat si o fata...pentru ca baietii nu prea baga in seama fetele fara sa aiba ceva de urmaton the phone
[Fundabatting eyelashes?]