| jeeebaby a întrebat:

Buna toata lumea, deci sunt baiat si am o problema...
Deci totul incepe din clasa a 5 a cand colegi nostri credeau ca eusi cu o fata suntem impreuna (nu e adevarat), pentru ca aveam multe in comun, dar nu imi placea de ea nici ei de mine eram niste copii nu ca acum suntem mari, dar...
In clasa a 6 a am inceput sa-mi placa de ea, pentru ca mi s-a parut adevarata fata de celelalte fete adica nu era fitoasa si din astea...M-a ajutat sa trec la mate in a 5 a...
Dar nu mult, dar cea ce ma deranjea era pieptul....stiu ce credeti, dar alte fete aproape toate aveau sani foarte mari, dar ea nu ba mai deloc desi ea e inalta are picioarele lungi si e slaba.
Pe sem al || lea a inceput sa-mi placa de prietena ei, pentru ca era mai inalta (cu un cap) avea sani mari etc
Din nefericire nu era reciproc eu pe la sfarsitul anului mi-am dat seama ca fata aia ma place, dar m-a durut in fine eram disperat dupa aia.Am vazut-o cu rolele o data in vara purta pantaloni scurti si un tricou arata atat de bine :X
In fine eu am avut ghinion si am ramas repetent ea este desteapta, norocul ei
Mie a inceput sa-mi placa de ea, dar totusi am un fix cu bustul daca ma intelegeti nu stiu de cestraight face
Ea e frumoasa asa la fata are ochii albastri, are parul tuns mai scurt, dar asa ii sta bine, e mai inalta decat mine cu putin in fine.
Eu am inteles ca ei ii place de mine prin comportamentul ei, voi credeti ca eu sunt cum ar fi personajul negativ?
Adica am o verisoara ne spunem totul chiar daca eu sunt baiat ne integem bine, iar ea mi-a zis asa "Fraier esti ma asa fata sa te accepte pe tine reptent si prost nu mai gasesti!" In sensul ca ea e desteapta si are note bune.
Si mai e ceva, stie sa cante foarte bine.Prietena ei nu ma place, dar mi-a zis ca ea ma place si vroiam s-o intreb daca vrea sa fie cu mine si aveam indoieli in sensul ca mie mai imi place putin de prietena ei, de ce? Prietena ei poarta ochelari si are parul putin mai lung.

Răspuns Câştigător
| Lollipop023 a răspuns:

Pai este o problema foarte grea din punct sentimental... Daca asi fi in locul tau ca baiat pur si simplu m-asi duce la ea si i-asi spune ca imi place de ea si asi intreba-o daca vrea sa stea cu mine. Daca raspunsul va fi aifirmativ ma voi bucura daca nu as pastra sentimentul in suflet fara sa mai stie nimeni de el.

| jeeebaby explică (pentru Lollipop023):

Totusi ma gandesc la prietena ei pe-o parte, e normal?

4 răspunsuri:
| LoCKeR a răspuns:

Depinde de varsta...sa nu te prea astepti le relatii serioase de la 12-13 ani. daca iti place intr-adevar de ea, du-te si spune-i ca iti place de ea! in cazul in care iti place prietena ei, incearca-ti norocul cu ea, niciodata nu stii sigur ce se va intampla!
iti urez succes cu fetele astea happy

| jeeebaby explică (pentru LoCKeR):

Nu pot, pentru ca nu vrea sa isi distruga relatia de prietenie + ca nu ma place a zis ca nu ii plac "aschimodile" in fine eu am realizat ca sani cresc ca oricum nu ma lasa sa pun mana pe ei si din astea.
Astazi vreau sa ma duc la ea sa ii spun sa mergem pana in mall si platesc eu. ( da pot intra, pentru ca intru cu verisoara mea mai mare si de acolo pa, pa)
Mall Vitan...stam mai aproape si de aia.

| jeeebaby explică:

Pe fata aia nu pe prietena ei am vazut-o cu rolele