| Bojemoi a întrebat:

tot am probleme cu fetele nimeni nu ma intelege si nu stiu de ce tot caut o prietena dar dupa cateva zile fetele imi spun ca s-au saturat de mine sad ma simt ca un rahat dc oare mie sa mi se intample asta? N-am facut nimic rau.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Salut, trebuie sa le iei mai usor, nu fi asa direct cu ele poate nu stii sa le abordezi. Lasa ca nu e capatul lumii ai sa vezi cand o blonda vine si te pune la pamant nu mai scapi de eawinking

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu siguranta, ti-ai ales numai fete nepotrivite. Ori sunt superficiale, ori nu au minte destula. Cu simtamintele unui baiat nu te poti juca. cateva zile! Apropie-te de fete mai romantice.mai sensibile, care pun mai mult pret pe sentimente si.nu le sufoca!

| fgch a răspuns:

Pai le mentii interesu? Le faci sa se simta dorite? A fi cu o fata nu inseamna doar "gata, suntem impreuna, ne vedem peste 2 saptamani"...tre sa le mentii mereu interesuwinking.Sa le faci sa se simta bine in preajma ta big grin.Bafta

| Maria123 a răspuns:

Salut,n-ai de ce sa te simti ca un rahat,erau doar fetele nepotrivite pentru tine,mai cauta, nu-ti pierde speranta, candva vei gasi acul din carul cu fan.

| MihaCool99 a răspuns:

Poi trebuie sa te consider un om bine pus pe picioare si sa atragi mai mult atentia i jurul tau.Chiar daca esti timid tot trebuie sa atragi in jurul tau atentie.Nimeni nu este perfect, dar trebuie sa mai atragem si atentie in jurul nostru pentru. a nu fi ne bagati in seama.Si trebuie sa le cunosti mai bine pe aceste fete cu care ai deafacept. ca ele te pot trada in orice momentAsta esre propunerea mea.Tu decizi. fundita? plz:d