| AntidotDeViseInterzise a întrebat:

Buna,TPU! 1.cum poti atrage un baiat(fara sa ii spui in fata ca il placi)2.cum iti dai seama ca un baiat te place? 3. daca un baiat nu te place cum il poti face sa te placa?

Răspuns Câştigător
| accesz21 a răspuns:

Sucestei mintile : date la el( pune-i mana pe un picior, fa-i complimente de ex: ce ochi frumosi ai, spune-i ca e de treaba. sfatul meu. Funda?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Acestea sunt intrebari de cultura generala pe care le pun doar copiii.

| xBya a răspuns:

Aoaleu. Tu chiar nu`i mai dai nicio sansa la libertate baiatului. Esti pusa serios pe treaba, a?