| El3naaaaa a întrebat:

Acum ceva timp m-am despartit de un baiat, am suferit destul de mult! Ieri am iesit in oras cu o prietena..si din intamplare m-am intalnit cu el. nu ne-am salutat desi cica ramasesem prieteni! Apoi pe mess ma salutat si a inceput sa imi zica lucruri din trecut... Ce sa fac sa il uit?

3 răspunsuri:
| Smile3 a răspuns:

...Nici el nu pare sa te fi uitat...Deci de ce v-ati despartit?!(cu ce te-a facut sa suferi?!)

| matesanosa a răspuns:

De ce v-ati despartit? ai lasto tu sau el te-a lasat pe tine? banuiesc ca tu ai rupt relatia si din acest motiv nu te mai saluta! de ce sa il uiti amici mai putei fii si asa sau nu?

| El3naaaaa explică (pentru matesanosa):

El s-a despartit de mine, motivele sunt mai compicate si tot el a vrut sa ramanem si amici!