| mariaa94 a întrebat:

Ajutati-ma cu un raspuns, va rog. Imi unele momente, iubitul meu imi pune mama pe **** lui ( mentionez exemplu de moment: cand suntem singuri in parc). Cum ar trebui sa reactionez astfel incat sa aiba o senzatie placuta?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In parc bre? poate va luati o amenda si va vine acasa rolling on the floor rolling on the floor

| shadow72 a răspuns (pentru suntserios):

Frate se da amenda daca iti pune o fata mana pe P**a in parc? sa-i spun lu gagicamea sa stea cuminte.
Am glumit.Soro cum sa te comporti? Il pupi si o iei la frecat

| suntserios a răspuns (pentru shadow72):

Il pupi si o iei la frecat sau o pupi si o iei la frecat?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru suntserios):

rolling on the floor)))

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru shadow72):

Perversule! Huuuoooo! Ce minte murdara au tinerii din ziua de azi...

| shadow72 a răspuns (pentru ColorfulBubbleGum):

Da de ce nu spui ca esti gagica mea?

| ColorfulBubbleGum a răspuns (pentru shadow72):

Esti imposibilstraight facelaughing

| neutrino a răspuns:

..astfel incat sa aiba o senzatie placuta. Tu nu? Atunci spune. ..astfel incat sa avem...

| Miky1 a răspuns:

I-mi place, e un baiat cu initiativa.Atingerile sunt ceva normal intr-o relate, ca si sexul.Toate cestea condimenteaza relatia

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

El in acel moment simte excitatie.Continua si joacate cu penisul lui, o sa ii placa. Dupa aceea sarutati-va pasional.

O zi frumoasa si succes

| Nicux1 a răspuns:

Pai cred ca vrea sa-ti arate ca o are mare si te invita la o partida de sex.Sau poate ca vrea doar sa te ia de mana.

| Licuricea a răspuns:

Daca nu e nimeni in preajma, surpinde-l excita-l joaca-te cu el si cu eabig grin... sa vezi apoi acasa cum o sa reactioneze, se ecita mult mai mult barbatii cand sunt afara, intr-un loc public