| Fllorrycyka a întrebat:

ajutati-ma va rog! de ce ma doare burta cand apas pe ea, mai ales dupa ce am mancat? nu e o durere ca aceea ca la menstruatie, dar e ca si cum as apasa pe ovare si m-ar durea acestea! mentionez ca am putine slaninute pe burta, nu foarte mult.ciclu mi-a venit luna asta si ultimul contact sexual l-am avut inainte de menstruatie.multumesc! dau funda! pupici

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ceai de sunătoare cu mușețel!
Pa, pa.

1 răspuns:
| Sperman a răspuns:

Consulta un medic, aici nu scrie cabinet medical. Nu suntem medici, consulta un generalist.