| MasterSho00rt98 a întrebat:

Am 12 ani si sunt indragostit de o fata de 12 ani, sunt de gasca, sunt bun la sporturi dar nu sunt curajos/indraznet (la gagici). Odata un prieten de-al meu a spus: "X (x fiind fata) dami mingea. Eu: "in paranteza iubirea mea" si s-a uitat asa cu niste ochi la mine si i-a venit sa rada. Ma alege mereu la sporturi indiferent daca am chef sau pierd. Ii place de mine? Cum o atrag?

3 răspunsuri:
| IooMar a răspuns:

Poi sa stii ca asta nu inseama neaparat ca te place asta ar trebui sa iti dai tu seama pe parcus,filtreaza cu ea,tachinez'o, dar mai in guma, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| ninjaflavius a răspuns:

Daca iti place de ea sincer, cred ca ai putea sa fii atent cu ea in pauze, sa ii aduci cate o floricica dimineata la scoala, sa stai in pauze cu ea, sa ii dai atentie. Fii politicos, nu te imbranci sau nu vorbi urat cand esti cu ceilalti baieti. Fii un baiat bun, respectuos, glumet, prietenos, ajut-o pe ea si pe ceilalti colegi. Te va remarca. Apoi cred ca ii poti cere prietenia.