| DiiDuBum a întrebat:

Am 13 ani si imi place foarte mult de un baiat. Prietenei mele cea mai buna inca ii mai place putin de el. Si este un baiat care ea il place foarte mult. Eu incerc sa o combin cu el dau nu reusesc pentru ca el nu o prea place. Si daca ea ar afla ca mie imi place de baiatu ala cred ca am incepe sa ne certam din cauza lui si nu vreau asta. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Music4life a răspuns:

O prietenie impica sinceritate, suisuri si coborasuri. Daca-ti este prietena va intelege, daca se va supara inseamna ca doar te foloseste s-o "cuplezi" cu cine-i place.
Succes!

| LightStar a răspuns:

Daca prietena aia a ta chiar ti-ar fi cea mai buna prietena ar intelege ca-l placi si nu s-ar ajunge la cearta
Ar trebui sa-i spui prietenei tale ce simti pentru acel baiat
Sper ca te-am ajutat happy

| Bianca2013 a răspuns:

Pai daca sunteti foarte bune prietene n-ar trebui sa se supere deoarece daca acel baiat nu o place nu vad motivul de suparare.Eu cred ca ar trebui sa-i spui prietenei tale sentimentele pe care le ai fata de acel baiat. Sper ca te-am ajutat!