| mihaialexandruanonimumous1234 a întrebat:

Buna TPU. Am 15 ani 1.66 si 60-65 kg. Am penisul de 18 cm sculat si la scoala sau acasa daca nu port ceva mai larg mi se poate vedea. E cumva prea mare pentru varsta mea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa din atata lucru, ca nu te va observa nimeni, odata ce tocmai a trecut vara si nu ai atras nici o privire.
Cat despre masurarea lui corecta, pune rigla PESTE cuc si vezi ca este mult mai mic decat l-ai masurat prima oara, fiindca a fost incorect de dedesubt.
Nu uita sa porti totusi chilot cand mergi la scoala, ca asa este igienic si sa-ti speli cuculetul zilnic, cu apa calda si sapun.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cumva varsta si dimensiunea sunt invers?

| CristianPetre2002 a răspuns (pentru darrio2007):

Asta voiam sa zic si eu

| VoidEternal a răspuns:

Da, e prea mare. Tre sa mergi la medic sa-ti faci o penisectomie.

| ywar a răspuns:

Mintea este invers proportionala cu marimea organului.

| Anonimboy111 a răspuns:

Salut, marimea este chiar foarte buna pentru varsta ta. Persoana sau persoanele cu care vei face sex vor vi obsedate de tine sigur. Eu nu prea port boxeri nici la scoala nici acasa dar nici pe afara ca ma simt mai lejer si nu ma intereseaza daca oamenii se uita la penisul meu pana la urma toata lumea stie ca barbatii au penis( si sunt mai mic ca tine si penisul meu e putin mai kic ca al tau)Mai port si eu fin cand in cand. Dar chiar daca porti sau nu trebuie sa te speli macar de 1-2 ori pe saptamana. Daca vrei sa mai vorbim sau mai ai vreo nelamurire imi poti lasa contul tau de insta sau imi poti da mesaj aici. Salut.