| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si am deja o relatie de doua luni cu un baiat de 19 ani. Intamplarea face ca el sa fie scorpion ca zodie ca si mine (ceea ce e bine pentru ca ne intelegem). Faza e ca el e genul de tip ce arata foarte bine si toate fetele il vor si mi-a demonstrat ca ma iubeste si relatia decurge bine dar inca de la inceput mi-a propus sa o facem si nu am fost de acord (desi sunt atrasa de el mult si el la fel de mine) ( eu fiind virgina). El a mai facut-o cu mai multe si nu le-a lasat gravide si mereu cauta sa tina relatia cu ele dupa ce o facea doar ca fetele il lasau si doar profitau de corpul lui. In fine el vrea sa o faca cu mine pentru ca mi-a zis ca nu poata sa isi mai tina mult pofta in cui si ca de aia e mai rece cu mine pentru ca nu vrea sa il excit si eu sa zic NU..Sincer tinem mult unul la altul si el vrea sa o fac cu el pentru ca asa simte el ca relatia va fi mai apropiata si ca asa ma va simti mereu mai aproape. Ce sa fac? Multumesc de ajutor si as prefera sa nu imi oferiti comentarii urate happy Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| Cosmiinna a răspuns:

Dacă tu te simţi pregătită şi crezi întradevăr că merită şi ţine la tine, nu vei avea nimic de pierdut. Atunci când o faci prima dată trebuie să fie special... deci stai şi te gândeşte, indiferent de decizia pe care o vei lua el ar trebui să o respecte, dacă întradevăr te iubeşte. Deci îţi urez baftă şi sper să aveţi o relaţie de lungă durată şi frumoasă big hug te pup!

| ShadowPanda a răspuns (pentru Cosmiinna):

Asta e ca mi-a demonstrat de multe ori ca ma place. a fost si la mine acasa si mi-a facut parul si m-a tuns pentru ca a facut curs si mi-a zis ca dupa alte fete nu a asteptat asa ca dupa mine. oricum mai vad cum merg lucrurile mersi mult happy

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te prosteste si te prosteste tare de tot.

auzi la el cica e rece cu tine ca nu poate sa isi mai tina pofta in cui dupa ce pana la 19 ani a schimbat mai multe partenre. ce vrajeala ti a bagat. si iti spun asta din perspectiva unui baiat.

| ShadowPanda a răspuns (pentru suntserios):

Nu a zis de fapt ca e mai rece cu mine pentru ca daca se apropie prea mult de mine il excit si nu se poate abtine... si ii e greu

| suntserios a răspuns (pentru ShadowPanda):

Tot vrajeli sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hello! Mai esti virgina?

| FreshFresh a răspuns:

Auzi, tipele profitau de corpul luirolling on the floor)). Ale naibii nimfomanerolling on the floor

| Stefan_Radu_1996 a răspuns:

Auzi, Eu sunt baiat si iti spun o faza care te va durea --- el profita de tine nu tine la tine,,, tea luat cu vrajeala pentru ca esti prea mic si astea mici sunt usor de pacalit nu o face cu el o sa ai de suferit---

| ShadowPanda a răspuns (pentru Stefan_Radu_1996):

Mersi si nu mai am de gand sa o mai fac happy

| Allexandra3 a răspuns:

Nu! Pentru ca acele fete din trecut dupa ce le.a... au facut parte din trecut! Corect? Asa fac baietii de obicei le prostesc pe fete pana o fac! Te.as sfatui sa nu o faci inca esti prea mica iar daca el " nu poate sa isi tina pofta in cui " zii ca tu nu vrei sa o faci ca esti prea mica si astepti sa cresti mai mare! Iar daca el e dispus sa te astepte sa o faca! Nu e bine sa il lasi sa te prosteasca deci fii tare! 1

| babyflyy a răspuns:

Daca tu ai deplina incredere in el si va iubiti cu adevarat atunci fa`o,nu e ceva ieit din comun,tine minte ca DRAGOSTEA NU ARE VARSTA! Insa ai grija sa nu te grabesti si sa regreti pe urma,daca ai orice fel de dubiu,nu o fa,pentru ca va avea urmari neplacute, el fiind mai mare, vorbeste cu el si daca dupa asta o sa simti, atunci fa`o, nimeni nu`ti da in cap in caz de orice! multa bafta si sa va iubiti mult! Iubirea invinge orice obstacol!kiss

| ShadowPanda a răspuns (pentru babyflyy):

Mersi mult de sfat happy

| OnlyLexxy a răspuns:

Parerea mea este ca e cam devreme sa incepi viata sexuala. Dar daca tu esti pregatita si ai deplina incredere ca o sa fie o relatie de durata nu ai ce sa pierzi (asta in cazul in care esti prea atrasa de el). Oricum dragostea ti-o poate arata in timp...2 luni sunt putine pentru a cunoaste cu adevarat sufletul lui. Nu te lasa vrajita usor. Succes si ai grija de tinewinking