| Andreisupercool a întrebat:

Am 16 ani si nu stii cum sa ma imprietenesc cu o fata sau ce sa ii zic unei fete. Inainte am mai citit niste raspunsuri pe alte site-uri(gen ce poti face sa te combini cu o fata) si scia ca sa fii mereu spalat(nu ca nu as fi spalat) sa mirosi frumos sa ai bani (bani acum nu am pentru ca nu muncesc dar imi da mama numai ca primul magazin care il vad intru in el si se duc ca pe apa sambetei si nici macar nu imi ajung 15e la zi) vreau sa imi spune-ti niste sfaturi cum pot sa ma imprietenesc cu o fata PLEASE URGENT

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Nu cauta raspunsuri standard pentru ca o relatie sau o situatie difera de situatia data in care te regasesti.incearca si fii doar tu ori de cate ori incerci sa te imprietenesti cu cineva..nu incerca sa impresionezi cu fel si fel de lucruri pe care nici tu nu le intelegi si nici nu incerca sa pari a fi ceea ce nu esti. atunci cand te intalnesti cu o fata sau vrei sa discuti cu ea,incearca sa vorbesti despre ceea ce stii mai bine,cunosti actori de film,vorbeste despre ei,cunosti geografia lumii,spune-i despre munti si ape,intelegi? conteaza sa fii natural,uman fara sa exagerezi,invata sa asculti ceea ce are de spus,implica-te in discutie fiind tot timpul natural,ca si cum ai vorbi cu un prieten de-al tau fara sa fii intimidat. fetelor le plac baietii inteligenti nu uita asta,baietii cititi care au habar despre ce vorbesc, intelegi?
ori pentru asta trebuie sa te apuci de citit carti, nu conteaza de gen, dar citeste, doar asa iti vei imbogati vocabularul si vei reusi sa incanti mintile femeilor oricare ar fi ele. cu bine

| Andreisupercool explică (pentru Atlas33):

Sa stii ca tu chiar ma ajuti nu cum fac ceilalti mersi.

15 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ai cum.

| DoarSteff a răspuns:

Mda... neutrino are dreptate. Trebuie sa cunosti pe cineva care o stie pe acea fata (single) si apoi sa iesiti toti trei, si sa va imprieteniti (voi doi) apoi faci in asa fel incat sa-i creasca nivelul de empatie fata de tine, dupa care ii vorbesti frumos, ai putea sa-ti iei tigari (Nu-ti lua, dar te-ar face sa pari mai matur, zic eu) si ca tot ai bani, nu fi prost si-i cheltui, mai bine cand ii pastrezi pentru cand ai nevoie (In oras cu fetele). Dar se pare ca tu vrei doar o relatie superficiala cu (100%) o fata superficiala. Daca vrei o fata "de casa", ei asta e alta treaba, mai intai trebuie sa cunosti una (prin aceeasi metoda) si sa va imprieteniti, sa-i vorbesti frumos, sa o faci sa se simta bine in compania ta (daca-i avea una laughing ), apoi ii zici ce simti pentru ea gen: "Buna Y, eu te plac de mai mult timp si ma intrebam daca sentimentul nu e reciproc". Si daca iti zice ca vrea o prietenie deocamdata ii poti zice ceva in gen: "Te rog, da-mi o sansa, sa-ti arat ca te pot face fericita.", Si... nu-stiu, mai bagi o mangla doua, si tu nah smug laughing. Ciao si BAFTA happy. Da-mi si mie FUNDa aia apropo laughing (Ce pervers sunt laughing )
P.S.-PisicutzaCrrr ia zi ma pricep cat de cat? laughing big grin

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru DoarSteff):

Si daca ti-as spune ca m-am intalnit cu fete pe strada, fara sa le cunosc, si cu un simplu buna, am scos un numar de telefon si mai apoi o iesire la cafea

Răspuns utilizator avertizat
| Andreisupercool explică (pentru DoarSteff):

Tigarile le am deja ok

| DoarSteff a răspuns (pentru Andreisupercool):

Atunci ai lumea la picioare my friend laughing rolling on the floor

| DoarSteff a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Serios? Daca da, atunci e ceva in gen:
TU: Buna.
Necunoscuta: Uite numarul meu.
TU:...
Necunoscuta: Si joi vreau sa ne vedem la cafea bine? Da la barul ala fataaa...
Crezi ca m-am nascut ieri coane? Is imun la vrajeli d-astea.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru DoarSteff):

Si pun pariu ca esti virgin, si vii si imi dai mie lectii de seductie? laughing

| DoarSteff a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu cred ca-ti dau tie. Baiatule laughing Pune pariu daca vrei tu rolling on the floor... Ce baiat esti laughing Doamne fereasca-se Dumnezeu de asa progenituri gen tu laughing

| DoarSteff a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

No' stii cum te vad eu pe tine? Un cocalar de 40 de ani care care asculta manele si (dupa nume) esti disperat Counte-Strike si/sau Metin2 rolling on the floor. Mai era unu "DauDeVinPreaDivin" laughing Oameni fara sens laughing rolling on the floor

| Waffen18 a răspuns:

Pai lasa-te de metin laughing)

| Sephyroth a răspuns:

Lasa-te de Metin2!
Problema rezolvata. Funda?

| Andreisupercool explică (pentru Sephyroth):

Nu ma pot lasa e un hobby. si fara funda

| methodmen a răspuns:

Esti timid si ti-ar fi dificil daca ti-as spune o metoda prin care poti cunoaste fete, cu un procentaj de la 33%( 1 din 3 )la si mai mare, bine asta depinzand doar de tine