| sorin_2114 a întrebat:

Buna TPU am 17 ani si as vrea sa-mi cumpar un lubrifiant durex si nu stiu daca se gaseste la farmacie dar stiu sigur la este la un carrefour de langa mine dar imi este rusine sa iau unul si sa merg la casa pentru ca poate se va rade vanzatoarea de mine :-s

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia si 3 pungi de pufuleti si o sa para ca ai cumparat lubrifiantul pentru fratele mai mare sau vecin!
Nu te ineca intr-o lingura de apa!

| buzeduulci a răspuns:

@aghis. eu nu cred ca vanzatoare isi va da seama cati ani are pustiu. happy
eventual ia-ti niste ochelari cat capu si o palarie pe masura rolling on the floor)))

| zob79 a răspuns:

Chiar crezi tu ca pe vanzatoare o intereseaza ce cumperi tu? fetele alea muncesc in ritmul unui robot si n-ar avea timp sa rada, in cazul in care ar avea chef big grin

| panculetz a răspuns:

Dar dc sa rada de tine? e ceva normal si toata lumea cumpara.du-te fara rusine

| AlexAg00 a răspuns:

Salut sorin si inca nai varsta legala sa fai sex tbr sa ai 18ani si nu 17ani si asa ca degeaba il mai cumperi. big grin

| FrozEenSoul a răspuns (pentru AlexAg00):

? laughing Astia la 14 ani sunt experti in sex la 16 fac copi si tu zici de 17 ani? rolling on the floor