| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, am 14 ani si as vrea sa imi cumpar un lubrifiant pentru a ma masturba(am auzit ca simti o placere mai mare) si nu stiu daca imi va da pentru ca sunt minor. Vreau sa imi cumpar de la farmacie ca acolo nu se va uita toata lumea la mine dar faza este ca nu stiu daca imi va da. Si cred ca sigur imi voi lua in iarna doar daca imi va da…

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

O sa-ti dea in mod sigur. Gasesti si la Kaufland la casa unde pui marfa cumparata pe acele raftuti.

| mihai69 a răspuns:

Dacă tot ești așa rușinos, comandă online și nu ai treabă. Oricum, nu e produs interzis minorilor, poți cumpăra de oriunde.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Comanda online la dr max ai transport gratuit daca alegi sa vina comanda direct in farmacie. Si nimeni nu o sa stie ce ai in pachet

| Czechoslovakia a răspuns:

Frate in viata pierzi daca cu rusinea si teama, mai bine sa ai tupeu. du-te la farmacie sau un sex shop

| Anonimboy111 explică (pentru Czechoslovakia):

La mine in oras nu exista sex shop fin pacate si nu cred ca ma lasa sa cumpar ca am auzit ca trebuie sa le arati buletinul ala de 18 ani