| Aarnold a întrebat:

Am 17 ani, sunt baiat, si am o relatie de mai bine de 8 luni. M-am apropiat foarte mult de persoana respectiva dar nu am avut inca niciun contact sexual pana acum. Ea este de asemenea virgina si a cam venit momentul si as vrea sa stiu cum este. Inseamna foarte mult pentru mine aceasta persoana si nu vreau sa creada ca imi bat joc de ea si chiar am nevoie de sfaturi pentru ca vreau sa iasa bine happy. Cum ar trebui sa ma comport in timpul actului sexual cu ea? Stiu ca o va durea si cum as putea sa ii „atenuez" durerea? Chiar am nevoie de niste sfaturi...

Răspuns Câştigător
| Pacala a răspuns:

Daca o iubesti si te iubeste, nu ai nevoie de sfaturi de la noi, pentru ca oricum va fi bine. Fii bland, sarut-o mult, sa nu cumva sa o faci fara prezervativ. Ia-o usor, fara graba, sarut-o toata, ai grija sa fie uda cand vei vrea sa o penetrezi. Daca nu e uda tare, nu incerca. Daca e foarte excitata, n-o sa doara tare. Nu uita sa folosesti prezervativul.

5 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Las-o pe ea sa decida cand e gata.Cand e cu buleala sopteste-i mereu la ureche c-o iubesti si ca se descurca excelent(asta face sa para ca ai habar ce faci).

| neutrino a răspuns:

Daca fata conteaza foarte mult pentru tine, asa cum tu sustii ( cred ca nu este ipocrizie din partea ta), atunci inca nu-ti bate joc de ea (mai asteapta un an), sau ia-o de nevasta acum. Dupa aceea poti sa revii.

| Alcyon a răspuns:

Cel mai bine e sa o luati treptat. Incepeti cu joculete erotice, ca sa va cunoasteti mai bine si sa stiti ce va place. Daca treceti direct la actul sexual, s-ar putea sa nu iasa prea grozav.

| Ibrahimovic a răspuns:

De ce ti-e gandul la asta? laughing
Ar trebui sa vina de la sine, nu sa o planuiesti de la inceput! tongue Aveti 8 luni impreuna si deja te gandesti la... oh go on

| oanaelenavaleanu a răspuns:

Eu zic sa o iei incet, apoi o iei cu saruturi si in acelasi timp impinge odata tare si gat o sa o doara putin pe momen si gata.
dar asta este poti sa ii explici si tu k e normal sa o doara si gata. O iei cu sarutarile si vei vedea ce repede iii va trece. Sper sa te fi ajutat cu cv.