| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am avut un contact sexual neprotejat in a 35 a zi de ciclu (normal nu e zi fertilă) ca pe atunci trebuia să-mi vina ciclul, a durat foarte puțin si nu a ejaculat, oricum, de atunci nu-mi mai vine si e a 40 a zi de ciclu, am un test negativ la 22 de zile de la penultimul act sexual, în general fac protejat, dar atunci asa s-a intamplat.

7 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Iata s-a dovedit ca era zi fertila! rolling on the floor De unde mitul asta cu zile nefertile?

| anarosca78 a răspuns (pentru Iote):

Te bagi aiurea, habar n ai despre ce vorbesti

| Iote a răspuns (pentru anarosca78):

Vorbim peste 9 luni?

| anarosca78 a răspuns (pentru Iote):

Nu avem ce, mi-am facut test si e negativ laughing))si nu s-a produs ejacularea, plus ca regula e zi fertilă+ejaculare intervaginalawinking

| Iote a răspuns (pentru anarosca78):

Intervaginala? Dar ce, tu ai doua vagine? rolling on the floor
Deschide un dictionar inainte de a da lectii.

| anarosca78 a răspuns (pentru Iote):

Cred ca ai probleme grave, inter=înăuntrulaughing

| Iote a răspuns (pentru anarosca78):

Ai probleme grave cu limba romana!
INTER- Element de compunere însemnând „între".
INTRA- Element prim de compunere savantă cu semnificația „în interiorul", „înăuntru".