| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU happy
Am avut un oarecum..prieten [ iubit ] aproape si era cu 8 ani mai mare ca mine si. timp de 1 an nu mi-a reprosat nimic gen " esti prea mica ".
Distanta era o problema ca..nu ma puteam vedea cu el ff des doar la vreo 2-3 saptamani.sad
Pana intr-o zi cand mi-a spus " esti prea mica " si el in acel moment
avea o prietena [ iubita ] de cateva luni [ 3-4 ] insa nu mi-a spus nimic am aflat eu de la o fata sad
Vreau sa aflu urmatoarece lucruri sad
1 E bine sa-l scot de la invizibil?
2 Daca da. as vrea sa aflu daca mai ma iubeste
3 Daca sa zicem ca mar mai iubi. cum aflu daca s-a despartit de actuala
4 Dupa ce il scot prima data de la invizibil. ce-i zic?
funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"MestecGuma explică (pentru lolly):
Nu pot.el mi-a zis ca nu a vrut sa-mi spuna ca sa nu sufar"
Tipul s-a prins ca esti indragostita de el si te tine pe "banca de rezerve", iar ceea ce ti-a zis in legatura cu a nu te face sa sufri este cea ma mare minciuna gogonata, asta sa-ti arate ca, vezi Doamne " tine la tine.Cu iti inchipui ca o sa renunte la prietena lui, care este versata in tainele dragostei/sexului si cu care a petrecut mult timp din viata, si o sa se intoarca la tine? cu siguranta se v-a intoarce dar pentru un obiectiv stiut numai de el, acela de a face sex cu o virgina, acest gen de indivizi ( dupa mine sunt perversi, bolnavi ) trebuie tratati cu indiferenta. Tu nu esti la varsta sa stii totul despre viata dar despre dragoste, mare bagare de seama ca lumea este foarte parsiva si ceea ce faci fara sa gandesti se poate lasa cu urmari tragice. Cautati un prieten apropiat varstei tale care sa se potriveasca stilului tau de viata, succes si gandeste ca de-aia esti isteata!

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Iti zic eu doua(trei) cuvinte: Las-o balta.
Lolly este mai explicita, nu are rost sa repet tot ce a zis ea. Nota 10 (ei, nu mie).

| lolly a răspuns:

Lolz,intrerupe orice legatura cu el.Te-a inselat, ce mai vrei? Cartile sunt pe fata.
1. merita ignore.
2.nu te mai iubeste si nu stiu daca te-a iubit vreodata, pentru ca te-a inselat. daca iubesti= nu inseli.
3.n-ai cum, odata ce a facut o mai poate face a doua ora, daca te inseala nu cred ca ii este greu sa te minta
4. nu-l vei scoate spre binele starii tare!
+1 de la mine 5. treci peste, nu merita atentia ta.

| MestecGuma explică (pentru lolly):

Nu pot.el mi-a zis ca nu a vrut sa-mi spuna ca sa nu sufar

| December a răspuns:

Un singur raspuns: Ignore! Uita-l! Nu mai vorbi cu el niciodatawinking

| Cleopa a răspuns:

Te-a inselat deci nu te iubeste, asa ca lasa-l in pace, nu il cauta, nimic. despartire si atat!

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Barbatii respectiv baietii considera ca femeile au un singur defect si anume ca nu sunt alta in fiecare seara...ei se plictisec rapid
La mess date ve vizibil daca vrea sa iti spuna ce va sa o poate face dar nu iti mai calca pe orgoliu ca sa fii cu el