| MestecGuma a întrebat:

Buna TPU happy
Help me va rog sad
Am avut un prieten [ iubit ] mai mare ca mine... cu 8 ani si ne-am despartit deoarece el zice ca. e prea mare de mine si chestii. [ tin sa mentionez ca eu nu ma vad foarte des cu el probleme de distanta ] si am fost impreuna aproape 1 an si ceva si. acum ne-am desparit din cauza... v-am zis mai sus si. de curant el si-a facut o iubita dar el nu a vrut sa`mi spuna [ era cu ea de cateva luni ] si am decis sa numai vb cu el dar nu pot sa ma abtin.sad i-am zis ca i-am dat ig [ dar nu i-am dat il am pe invizibil ] sad
N1am mai vb cu el de vreo 2 saptamani.
Ce ar trebui sa fac sa-l scot de la inv? inca il iubesc. iar el. nu stiu 50% cred ca nu si 50% cred ca da.sad
ce ar trebui sa fac?
fundasad

Răspuns Câştigător
| KoreanGirl a răspuns:

Este cam complicată treaba. Sincer, nu ştiu de ce ne ceri nouă părerea când asta te priveşte strict pe tine. Părerea mea e că inima nu o să te asculte orice i-ai face şi până la urmă o să îl scoţi de la invizibil. Apoi o să vorbeşti cu el şi o să vezi ce mai există între voi. Asta ar fi cea mai bună obţiune a ta. O să suferi poate mai mult în felul ăsta dar cred eu că e cel mai bine. Poate că şi el te mai place sau poate că nu. Trebuie să afli asta ca să nu ai regrete mai târziu.
Succes! Urmează-ţi doar vocea inimii!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu, asta si-a facut alta prietena (nu stiu de cand, dar banuiesc), ti-a dat papucii nu din cauza pe care ti-a zis-o, si tu mai iti pierzi timpul gandindu-te la el?
Nu merita.

| robertbora a răspuns:

Lasa-l in pace, nu retine pe cineva care nu vrea sa fie retinut

| Nastiunea a răspuns:

Mă întîlnesc și eu cu un băiat mai mare cu 7 ani.Tot este o distanță între noi. Dacă totuși el mai simte ceva pn tine cred că nu trebuie să dai mîinele în jos și săi dai cuiva fericirea ta.
Acuma fete sunt mai multe de 4 ori și nu-i de uimire dacă o fată iși prețuește iubitul...și nu vrea ca să fie cu altcineva.