| didixdsgregtrh a întrebat:

happy Am copiat niste piese dupa un cd doar ca piesele sunt track. uri. am luat un program de pe net prin care sa le fac mp3 sau ceva de genu, faza e ca nu stiu daca s-au salvat sau unde s.au salvat. programul se numeste convertor mp3. cine imi explica cum trebuie sa fac? FUNDA SI VOT >scuze categ

1 răspuns:
| Bob a răspuns:

Cauta prin "My Documents", acolo ar trebui sa le gasesti. Sau, cel mai sigur, dai o cautare (search) dupa denumirea "*.mp3" (fara ghilimele) si o sa iti afiseze toate fisierele cu extensia.mp3 din folder-ul/partitia in care le cauti.

P.S. : S-ar putea sa ca folder-ul in care s-au salvat sa aiba denumirea data implicit de program, adica Unknown artist.