| adrian85 a întrebat:

am cunoscut o fata la o nunta. Din pacate e mai mare decat mine, ea avand 19ani. Am intrat cu ea in vorba ba chiar am si schimbat numere de telefon si am spus ca ne mai vedem. Ce spuneti ce sa fac daca ne intalnim? Nu as vrea sa spuna ca fortez nota in cazul in care vreau sa o sarut.

Răspuns Câştigător
| andra_9015 a răspuns:

Fiind prima intalnire chiar nu trebuie sa fortezi nota.nu incerca sa o saruti.asteapta macar pana la a 2a intalnire.vezi cum evolueaza lucrurile pe parcursul primei intalniri.dar ai grija.fiind mai mare decat tine,incearca sa nu o stresezi cu chestii plictisitoare. abordeaza subiectele pe care le aveti in comun[in cazul in care nu stii care sunt alea,NU o intreba pe ea si NU incerca sa evidentiezi eventualele diferente ce exista intre voi].s-ar putea sa fie mai complicat la inceput, dar indiferent de varsta, trebuie sa speri ca va fi bine.de cele mai multe ori dragostea invinge orice.succes.happy

2 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Pff...pai vezi daca te place, daca filtreaza cu tine, cum vorbeste daca se rusineaza si se uita frumos la tine, vezi poate ai momentul potrivit si va sarutati voi asa incet cu incet

Dar daca o vezi ca e artagoasa si se comporta cu tine ca un amic.atunci nu e de bine

| Helpmeeveryday a răspuns:

Stii cum nu fortezi nota? O intrebi "Pot sa te sarut?"
iar ea o sa-ti spunawinking
Eu zic sa incerci daca tot o placiwinking
Bafta!