| anonim_4396 a întrebat:

Am discutat cu iubita mea despre problema asta http://www.tpu.ro/......timele/...
Am intrebat-o ce o sa faca la vara daca o sa mearga la tara si daca o sa stea acolo mult :) si ea mi-a spus ca nu o sa stea cine stie cat si mi-a spus ca nu-i genul sa fie cu 2 de odata si sa nu-mi fac griji ca nu o sa pierd ca nu-i nimeni de care sa-i placa acolo... Totul frumos dar inainte de asta mi-a spus ca daca vrem sa luam o pauza in vara ea o sa fie de acord... si i-am spus clar ca nu ca o iubesc enorm de mult si-s foarte fericit acum si ea mi-a spus ca daca o sa am incredere in ea nu o sa se intample nimic :)

Faza-i ca nu-s prea sigur ca o sa fie asa... din cate am vazut ca a discutat cu X cine stie cum o sa fie... acum ar trebui sa nu mai gandesc la fazele alea sau sa fiu optimist dar sa ma pot astepta si la niste papuci :-? mersi mult de ajutor!

7 răspunsuri:
| MasterSpirit a răspuns:

Nu fi gelos, asta le deranjeaza foarte mult.

| FallenDemon a răspuns (pentru MasterSpirit):

Nah nu sunt gelos stiu ca le deranjeaza am realizat si eu asta big grin imi fac doar griji ca-i posibil sa o pierd la vara in favorea lui X... desi suntem de 8 luni impreuna... Ma rog sunt optimist o sa fie bine happy sper Mersi mult de ajutor!

| YumikoItsMyName a răspuns:

Din partea unei fete gandul asta: Daca esti gelos vom profita de asta tine minte! Oricum povestea nu o stiu dar daca se intampla ceva anume stai cu spatele drept nu arata ca esti,, slab" si ca ai tinut prea mult la ea chiar daca e asa... Odata ce arati ca esti "slab" fata va profita oricand de tine cand va avea nev de cv stiind ca ai placut-o. Dar daca nu arati va plange cv si dupa aia ii va trece si poate ramaneti prieteni (cazuri mai rare) poate doar cunostinte, o amintire draga.

| FallenDemon a răspuns (pentru YumikoItsMyName):

Nu sunt gelos... Imi fac doar griji ca s-ar putea intoarce la ala si sa ma lase cu ochi in soare dupa 8 luni... Mersi mult de ajutor happy

| YumikoItsMyName a răspuns (pentru FallenDemon):

Daca asta se va intampla atunci stai linistit ca nu e vina ta. mai sunt si nesimtite pe lumea asta

| Anonimul666 a răspuns:

Ma omule deci daca a venit la tine cu faza aia '' Hai sa luam o pauza '' nici nu mai trebuia sa o bagi in seama si sa o lasi sa creada ca nu-ti mai pasa de ea si sa vezi ca o sa vine la tine inapoi imediat daca nu vine la tine in 3 sau 4 saptamani inseamna ca nu ii genul acela de fata dar de obicei toate se intorc PS si mie imi place Slipknot rock on \m/

| FallenDemon a răspuns (pentru Anonimul666):

Mersi de ajutor big grin Ma bucur ca-ti place Slipknot :X Ok o sa vad ce o sa fie happy