| Patrisia666 a întrebat:

am facut-o de vreo 3 sap.si mi s-au intarit tare sanii si ciclul mi-a intarziat cateva zile. dar nu e o problema pentru ca am avut grija si mi-a intarziat si inainte o luna. dar nu stiu de ce mi s-au intarit sanii. prietenele mele care au facut-o spun ca sunt reactii alea organismului dupa.nu stiu ce sa cred.pareri?

Răspuns Câştigător
| razvascump a răspuns:

De obiceii reactii alea orgasmului nu are cum sa tina decat in acea zi happy da toata treaba cu piatra de la sani oa ai poate pentru ca le ai inca in cresterewinking acum depinde si de cati ani aiwinking

1 răspuns:
| newarena1 a răspuns:

Prietenele tale au dreptate, po sa fie si asa, dar totusi n-ar strica un test, chiar daca te-ai protejat,