| RichRoll a întrebat:

Am facut si eu sex si a fost groaznic. Am rezistat foarte putin straight face Nici 5 minute nu am rezistat. Patesc la fel si cand ma masturbez. Ce as putea face sa rezist si eu mai mult sa pot satisface fetele mai bine. Multumesc dau funda

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi și cât vrei să țină? 3 ore?!
Unii dintre voi vă faceți o imagine foarte nerealistă despre sex.

Există, într-adevăr, niște exerciții și mici trucuri care să prelungească actul sexual dar eficiența lor nu este foarte mare.
Cea mai bună soluție este ca după ejaculare să o mai faceți o dată - de regulă a doua oară ține mai mult. Și apoi a treia oară și mai mult.
În mod normal, bărbații sănătoși n-ar trebui să aibă probleme să o facă măcar de două ori la un interval scurt de timp.

Și încă ceva - nu e durata principalul criteriu de fiecare dată. Dacă știi cum se face treaba (e drept, asta se-nvață din experiență - nu de pe net) are două orgasme în 4 minute și nici nu mai poate rezista la a doua rundăwinking.

Salutare.

| mona a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi

| anitahelju a răspuns (pentru mona):

Eu nu inteleg de ce multe persoane sunt asa impotriva masturbarii. Este absolut normal si firesc sa te masturbezi. Oricine spune ca nu o face este un mare mincinos! Corpul uman cere creaza hormoni care cer sex/ placere iar de cele mai multe ori sexul nu este la indemana, si atunci asta este urmarea. Masturbarea!

| DNSK a răspuns:

"da-i in cap" inainte de un act sexual

| TheBlackAng3l a răspuns:

Trebuie sa te concentrezi si sa stai linistit
daca vei sta cu gandul asta nu faci nimic
si oricum nu va fi mereu asa...se mai intmpla
depinde de cat de obosit esti, cat de mult ai chef in ziua aceea
sunt multi factori care influenteaza un act seual dar trebuie sa te relaxezi si mai ales sa nu stai cu gandul asta

| soopercoolbill a răspuns:

De obicei, cam atat dureaza un act sexual, dar daca tu vrei sa faci mai mult si nu poti, se datoreaza faptului ca esti prea excitat.

| Vix999 a răspuns (pentru soopercoolbill):

Oh Doamne...ce trist ar fi sa fie asa pe bune laughing