| anonim_4396 a întrebat:

Am fost vara trecuta la o prietena la targul jiu si eu stau la alba iulia ma rog si am stat acolo cu un baiat care mai statea cu inca o fata dar eu stiam de ea.Am zis ca daca tot nu sunt de acolo si cum ma duc acolo in fiecare an cate o luna in vacanta de vara sa nu stric chiar tot ce a realizat baiatul acela in momentul respectiv. Oricum noi doi stam impreuna de cate ori merg acolo si vorbin la telefon si inrestul anului si ne intelegem bine. Voi ce ziceti de relatia mea cu el? Si am facut bine ce am facut cand am stat cu el?

1 răspuns:
| Gini a răspuns:

Hey!
Din cate stiu relatile la distanta, nu prea tin.sti e o vorba"ochii care nu se vad, se uita". Asa ca nu iti pune, gandul ca va fi ceva serios. Tu pentru el, esti o aventura. Odata pe an, sa stau o luna cu o fata care nu spune nimic ca stau si cu altcineva, e bine venita oricand. Nu conteaza ca vorbeste cu tine, odata la o luna, la telefon, sau la cat timp vorbiti.
Eu iti spun sa iti cauti pe cineva, la tine in alba.
Acum eu ti-am spus parerea mea.
Oricum multa bafta.
Si invata sa nu mai fi tu pe locul doi.
Pa, pa.