| mishutza a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi......Ieri am cunoscut un baiat de 19 ani(eu am aproape 16 ani),e foarte dragut baiatul si mi s-a pus "pata" pe elbig grin imi place mult!big grin As vrea sa ma combin cu el desi el mi-a spus dar na eu am crezut ca vb la misto cred ca era si putin baut cat timp am stat cu el(eram la o prietena si a venit si el cu un baiat) a fost frumos m'a facut sa ma simt bine, de parca am fi fost un cuplu vroia sa ma si sarute:X Vreau sa ma combin cu el dar parca nu as vrea sa ii spun eu asta vreau sa il las pe el, eu ce pot sa fac ca sa ii fac "ochi dulci" si na sa fac cumva s se indragosteasca sau sa sa imi zica sa ma combin cu el! FUNDA pentru cele mai bune sfaturi pup

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Citește aici:
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

Te poți inspira de aici.

| h3r a răspuns:

Ai văzut că ai fost fată deșteaptă? Vorbea la mișto.
Acum ce-ai pățit?

| mishutza explică (pentru h3r):

Crezi?! azi m'a sunat de 2 ori big grin e dragut baiatul si cineva mi-a spus ca e curvar

| h3r a răspuns (pentru mishutza):

Să te sune cât o vrea!
Cine ți-a spus are dreptate! Pentru prima dată trebuie să te iei puțin după gura lumii.

| Cristiann25 a răspuns:

Pai clar daca ii plac fetele ca o sa te insele! Lasa-l si cauta altul ca nu are rost sa ne scrii peste ceva timp povestea ta trista nu povestea de indragostita! Succes, te pup!

| Xenya a răspuns:

Daca te place cu adevarat va face el primul pas fara sa faci tu ceva special. happy

| Titanos a răspuns:

Mai imbata-l inca o data, doar ai spus ca a fost bine. Bautura face fiecare femeie frumoasa.rolling on the floor

| mishutza explică (pentru Titanos):

Ha ha ha!

| Titanos a răspuns (pentru mishutza):

Mersi frumos!laughing
Sunt aici pentru bancuri toata saptamana.rolling on the floor