| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a întrebat:

am o problema pe data pe 15 eu trebuie sa plec intr-o excursie in retezat si am fost anuntata ca tot pe aceeasi data am spectacol de dans popular. daca nu merg la spectacol las partenerul fara pereche si as fi nesimtita iar daca nu merg in excursie pierd banii care i-am dat deja. Ce sa aleg? am nevoie de sfaturile voastre. Funda si vot

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

Stii cum e. Ce ai planificat prima data aia faci. Daca stiai dinainte ca ai spectacol pe 15, te duci acolo, si lasi excursia, pentru ca asa e corect. Invers, aceeasi schema. Asa se face, chiar daca poate nu va fi pe placul tau, trebuie sa stii cand ai niste obligatii si care sunt prioritare intr-o situatie de acest gen.

1 răspuns:
| k4dd1 a răspuns:

Eu in locu tau m-as duce in excursie dansu il mai faci si altadata ca nu te da aia afara parerea mea distreazate!