| twopeist15 a întrebat:

am o colega in clasa cu, care ma inteleg bine adica o iau in brate iau de mana o strang in brate...azi am fost numai eu, ea si cu 3 colegi din clasa langa calorifer zicandule sasi vada de lucru ...au plecat am ramas numai eu cu ea in clasa si am vrut sa o sarut si ia nu sa impotrivit si cand am vrut sa o sarut a intrat dintr-o data un coleg si atunci m-a impins. ce credety ma place.Mentionez e mai mare ca mine cu doua luni.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cele doua luni puteai sa nu le mentionezi deloc,fata te place, e foarte clar!
Nici o fata nu ar accepta sa fie sarutata de un baiat pe care nu-l place, nu stiu cum de nu realizezi singur lucrul asta!
Bafta sa ai!

| VadTot a răspuns:

Scuza ma dar cred ca ai o varsta foarte frageda nu i asa? Bine inteles ca te place si inca foarte mult! Te a impins pentru ca i-a fost rusine sa va vada ca va sarutati Data viitoare sa nu mai fi atit de retras si sa o saruti convingator si pasional ok? Ai grija de ea si de tine! Te place foarte mult te asigur de asta!

| Chauderitza a răspuns:

Buna.
Se poate ca da, daca nu s-a impotrivit la sarutul care vrei sa il dai happy.
Apropo, 2 luni?!, foarte putin, este bine. Intre mine si prietenul meu este diferenta de 1 an happy. Bafta :*
Paa.

| DebbieVonBelial a răspuns:

Vaaaai 2 lunilaughing de ce nu i-ai zis lu taso sa o f*uta pe masa mai repederolling on the floor). Te place dudelaughing

| scoobyd00 a răspuns:

Niciodata nu o face intr-un loc public pentru prima oara cu o fata. Mai bine intr-un loc izolat unde esti sigur ca nu va vede nimeni. Astfel se va simti in siguranta ca altii nu o sa isi faca o impresie gresita despre ea.

| ileanailla a răspuns:

Daca nu a zis nimic cand ai incercat sa o saruti banuiesc ca te place.

| darius19 a răspuns:

Da,sigur te place

| ShadowcatRogue a răspuns:

Nu conteaza diferenta de 2 luni. E nesesizabila!
E foarte posibil sa te placa si ea. Mai incearca o data, dar nu fii foarte evident. Eventual scoate-o in oras si incearca sa aduci vorba despre momentul respectiv si intreab-o de ce te-a respins. Daca nu te place in sensul ala, atunci iti va spune sau iti vei da seama. Fiindu-ti prietena buna poate va face haz de necaz. Bafta!