| doareustreet a întrebat:

am o intrebare, am fost cu o fata acum ceva timp acum cand ne intalnim ea vine se uita tot in pamant, dupa se uita ciudat la mine si ma saluta incet ca un mormait apoi cand ne intalnim la un bar intamplator incepe sa rada tare cu prietenele ei. Ce ar avea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te place, evident!
Nu-ti este clar ca mormaiala ei este ceva negativ pentru tine?
Cat despre rasul cu prietenele, este evident ca se simte bine si fericita in mijlocul prietenelor si de aceea rade, de bucurie, fericire.

Tu, cauta o fata care sa rada cu tine, nu sa mormaie, aia iti va spune clar ca te place!

| Axys a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect apreciez raspunsul tau happy felictari big grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa-i oferi un "suc", nimic mai mult.