| purcelusaxpeppa a întrebat:

Buna TPU.
Acum ceva timp am avut un crush pana mi-am pierdut sentimentele pentru el.
Acum el este impreuna cu bff-ul meu asa ca eu cand ies cu prietenele mele vine si el uneori.
Problema este ca uneori chiar si cand vorbesc prietenele mele cu el se holbeaza la mine si asta este foarte ciudat.
Ba chiar ieri eram la ziua unei prietene iar el se tot uita la mine, desigur ca numai la mine dar si cand se uita se uita ceva timp.
Ce ar trebui sa insemne asta?
Puteti face glume dar vreau si un comentariu serios thxlaughing

Răspuns Câştigător
| Cristinnah a răspuns:

In primul rand, daca este cu prietena ta si nu cu tine, e dovada ca pe ea o place, de aia a "ales-o" pe ea. In viata nu e ca in telenovele, printul se intoarce la tine dupa ce a fost cu alta si a realizat că a gresit. Nu. Iar pe de alta parte, tu ca o prietena buna, ar trebui sa tii cont ca este iubitul prietenei tale "bff" si sa uiti de el. Cat despre privirile lui, se poate sa ti se pară, asa suntem noi fetele, ne place atentia. Oricum tu nu il baga in seama, fii corecta fata de bff-ul tau. Daca totusi continua si merge mai departe cu avansuri, iti dai seama ca e un neserios si nu tine nici la tine si nici la iubita lui.

| purcelusaxpeppa explică (pentru Cristinnah):

Multumesc
Nici macar nu imi pasa de el. S-a despartit de bff deoarece spunea ca are probleme in familie fara sa aiba iar in schimb se dadea la o prietena de a noastra.
Nu a fost o relatie serioasa dar el se indragosteste rapid de fete chiar si daca nu e dragoste adevarata

1 răspuns: