| Sentimente17 a întrebat:

am o intrebare care ma rascoleste, de ce prietenul meu ejaculeaza prea repede in timpul sexului?

13 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Poate ca nu poate mai mult, si atunci are el o problema... Sau poate e doar putin mai egoist si nu mai incearca macar sa se abtina si isi da drumul fara sa se gandeasca la tine care ramai asa. Sau si mai probabil, nu prea are experienta.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Se numeste ejaculare precoce, in unele cazuri se rezolva cu antrenament, in altele nu se rezolva decat cu doua partide succesive. Ejaculeaza repede prima data iar a doua oara poate sa reziste si 20 30 de minute sau chiar mai mult. Ar fi bine sa incercati asta, desigur conditia e ca dupa vreo 5 minute de pauza sa reuseasca sa i se scoale iar.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Un barbat excitat al carui corp raspunde la stimuli ejaculeaza si cu asta basta. Fiindca noi suntem mamifere cu inteligenta si facem sex din placere, dorim desigur sa dureze cat mai mult. In timp natura a raspuns la unele specimene cu marirea timpului pana cand barbatul ejaculeaza, la altii nu.

Experienta asta ar presupune pe romaneste un plictis. Cu cat mai mult sex faci, cu atat caracterul de noutate se duce si vezi doamne te tine mai mult. Asta e o prostie. Egoismul e o alta prostie. Singura experienta pe care n-o are in conditiile astea e cum sa faca sa nu-si dea drumul, din pacate daca fata il excita e cam greu sa te abtii. Vrei sa te satisfaca? Incearca sa-l faci sa iti ofere o a doua runda. Ar trebui sa fie foarte posibil.

| RAY a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Ai dreptate, as adauga eu scopul este ejaculare nu satisfacera femei vb biologic acuma

| Adryan17 a răspuns:

Deoarece este foarte excitat. Se intampla adesea la baieti si poate nu are o experienta sexuala mare.

Răspuns utilizator avertizat
| epurasu a răspuns:

Ejaculeaza prea repede! in cat timp?- sa vedem daca e intr-adevar prea repede!-apoi mai discutam remedii sant!

| RAY a răspuns:

O masturbare inainte de sex face minuni, practic 15 minute adio ejaculare, ejaculeaza pentru ca asta e treaba naturi, natura nu vrea sa facem o ora sex si un pic si sa ramai tu gravida asta e scopul biologic al barbatului sa ejaculeze cat mai multe ejaculari, daca in trecut masculu alfa avea 5, 6 femei ce facea el cu ele trebuie sa le satisfaca sa spun asa desi o fata nu are ce simnti prin penetrare daca clitorisul e stimulat doar prin sex oral ce simnti e doar o placere minora spune-i sa-si faca sex oral

| Alcyon a răspuns:

Pune-l sa foloseasca prezervativ (eventual unul mai gros, sa nu mai simta nimic happy In mod sigur n-o sa-si mai dea drumul atat de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sufera de ejaculare precoce cel mai probabil.
Sa mearga sa viziteze un medic totusi.
Te pup!

| sensualus a răspuns:

Si inca mai e iubi tau? inseamna ca esti chiar iubitoare

| fotbalistata a răspuns:

Pentru ca se excita f repede..si pentru ca nu o faceti prea des poate.este un lucru bun stai calma.

| Chawki a răspuns:

Excitatia Toantowinking
e doar la inceput de drum/ cu timpul
mai mult antrenament