| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. Am o întrebare: cum se comportă o fată care te place în secret?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele sunt ca bancomatele, daca ai card toate te plac

| Violleta2022 a răspuns:

Gandeste si tu logic, daca te place cineva in secret, cum crezi ca ai putea afla, odata ce tine secret si nu-ti spune sau arata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te plăcea erai cu ea la suc nu pe TPU să pui întrebarea asta lipsită de noimă.

Mi se pare un exces de ego să trăiești crezând că cineva te place în secret. Se poate, dar având in vedere ca nu ai dovezi, e de prost gust să zici așa ceva.

| Dog4234 explică (pentru anonim_4396):

Am niște bănuieli și de aceia. Adică, cineva chiar mă urmărește de un timp încoace și de aia simt asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uită la pozele postate de tine pe rețelele de socializare (în caz că ai), se uită la tine pe furiș când te vede pe stradă, încearcă să afle subtil informații despre tine de la cunoștiințe sau persoane apropiate ție.

| ValiSenzual a răspuns:

Ca nebuna nana

| Dog4234 explică:

Faza mai nașpa e că eu o cunosc pe fata asta din vedere. Adică, n-am ajuns la prietenie.

| Dog4234 explică:

Am 17 ani. Doar că sunt timid.