| AmarisRisa69 a întrebat:

Buna TPU am o întrebare, defiecare data cand fac sex eu nu simt nici plăcere, din contra ultima oara cand am facuta ma simțeam foarte naspa si voiam sa iasa din mine.
Precizeaz ca si atunci cand am facut.o pentru prima ora nu mi.a curs sange si nici nu am simtit o durere usturatoare, mai degraba un disconfort

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Poate esti esti asexuala:Asexualitatea este o orientare sexuala caracterizata prin lipsa de interes fata de sex. Unii critici nu sunt de acord cu faptul ca asexualitatea este considerata o orientare sexuala, deoarece asexualii nu manifesta un comportament sexual. Potrivit altor specialisti, dezinteresul fata de sex a persoanelor asexuale este tocmai o abordare a sexualitatii. In concluzie, identificarea asexualitatii ca orientare sexuala este intemeiata.
Sau poate el nu e alesul, tu il iubesti macar?

| AmarisRisa69 explică (pentru BryBard):

Cred ca mai degraba sunt cum ai zis si tu, asexuala. Pe langa fostul iubit, cu care am facut.o si prima oara, au mai fost inca doi baieti si la fel si cu ei nu am simtit pic de placere.

| Andreeaion12222 a răspuns (pentru BryBard):

Da, îl iubesc. Și sunt destul de interesată de sex și toate astea că ma excit și este totul ok, pana la orgasm. Nu reușesc sa am. Cam inainte cu un an când ma masturbam
Simteam
Cele mai minunate trăiri. acum... nu prea

| Andreeaion12222 a răspuns (pentru Andreeaion12222):

Îmi cer iertare pentru răspuns, credeam ca este întrebarea mea căci am una asemănătoarelaughing

| BryBard a răspuns (pentru Andreeaion12222):

Hahaha,nu-i nimic happy iti dau raspuns acolo.

| AmarisRisa69 explică (pentru Andreeaion12222):

Cineva care ma intelege

8 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Probabil ca te exciti mai greu si ai nevoie de un preludiu mai lung. Spune-i ca ti ai dori sa fie mai tandru sa te sarute si sa te mangaie mai mult. Discuta deschis cu el pe tema asta, zii ce ti ar placea sa se intample in dormitor. Sexul e foarte important intr o relatie dar placerea resimtita trebuie sa fie reciproca..Astfel intervine insatisfactia sexuala si frustrarea in cuplu. Numai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti la inceput este normal sa te doara, pana se obisnuiteste si se vindeca locul. Daca te protejezi, deci excluzi orice boala cu transm sexuala, nu ai de ce sa iti faci griji tongue

| 2007teen a răspuns:

Inseamna ca nu esti pregatita. Sau nu e persoana potrivita.